Nädal TTG-s (5.- 9.dets.)
5.12.2016
T:
9.00-6b,
10.00-6a,
11.00-6c Loone Otsa loeng.
Ujumist alustab 3a klass.
12.00-15.00 füüsikaolümpiaad r.411
13.00 12.kl. ehitajad  Kultuurikatlas

K:
11.00 5abc teatris
8.00 1c Tallinna Vesi

N:
11.00 9.klassid Tallinna Ehituskoolis
9.00 1b, k.10.00 1a Tallinna Vesi
k.16.00 - 19.00 6a klassiõhtu r.308
30 Gümn õpilast õppepäeval Tehn.Kõrgkoolis

R:
9.30 1a Sääse Raamatukogus õp. S.Kaljuvee
Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heategevuslaat
1.12.2016
Sellel ning järgmisel reedel ja nädalavahetusel leiab kahes Tallinna ostukeskuses aset Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heategevuslaat.
Jõulumüügi tuluga ja vabatahtlike annetustega toetakse isolatsioonipalati loomist lasteonkoloogia osakonda.
Laadal löövad kaasa ka Tallinna Tehnikagümnaasiumi noored.
Külastage meid 4.-6.detsembril Järve keskuses ja 9.-11. detsembril Ülemiste keskuses.
Suuuuuur aitäh kõikidele lapsevanematele, õpilastele ja õpetajatele, kes laada jaoks käsitööesemeid on toonud! Vaata plakatit !

4. klasside rahvastepallivõistlus
30.11.2016
Meie kooli 4.klasside rahvastepallivõistluse võitis 4b klass.
Võistlus oli tasavägine ja meie kooli uues võimlas oli kõigil meeldiv ja huvitav võistelda. Vaata pilte !
Koolimale "Ratsu Karikas" II turniiri tulemused
29.11.2016
18. nov. toimus meie koolis koolimale sarjavõistluse "Ratsu Karikas" II turniir.

Siin on "Ratsu Karikas" II turniiri tulemused:
8- aastased tüdrukud

III-IV koht- Ardi Raag, Tallinna Reaalkool
Teade seoses E-õpilaspiletitega
23.11.2016
L.p. õpilased ja lapsevanemad !

Mõnedel meie kooli õpilastel on ikka veel tõrkeid E-õpilaspiletite toimimisega. See tähendab, et E-õpilaspilet ei ava meie kooli välisuksi. Samas ühistranspordis võib see õpilaspilet korrektselt töötada. Meie kooli E-õpilaspileteid haldab AS Valnes. Selles E-õpilaspiletite süsteemis on tõrkeid ka teistes Tallinna koolides.
  Palun varuda kannatust ja suhtuda mõistvalt ! Koolipoolselt püüame igati töötada selles suunas, et kõikidel meie õpilastel toimiksid E-õpilaspiletid korrektselt nii ühistranspordis kui ka välisuste avamisel ja sööklas.
   Püüame samm-sammult neid probleeme lahendada !

Andres Seire
haridustehnoloog
Märt Treier meil külas Maanteeameti loenguga 21. nov.
21.11.2016
Tuntud tele- ja raadioajakirjanik ning koolitaja Märt Treier esines 21.nov. loenguga meie kooli 9.-10. klasside õpilastele. Märt tutvustas Maanteeameti tellimusel valminud tõsielufilme "Georg" ja "Kaspar". Loengu läbivateks teemadeks olid noorte liiklusohutus, peamised liiklusriskid (joobes juhtimine, oma võimete ülehindamine, vajadus teiste ees „silma paista“ jne.), seadusandlus, vastutus.
Loengu peamised eesmärgid olid:
1. Aidata kaasa liikluses vigasaanute ja hukkunute arvu vähendamisele koolinoorte seas.
2. Toetada riikliku õppekava elluviimisel läbivat teemat „Tervis ja ohutus“ kolmandas ja neljandas kooliastmes.
Koos vaadatud tõsielufilmid olid väga õpetlikud ja tõsiselt mõtlemapanevad.
Märt Treier rääkis arusaadavalt õpilastele õpilaste keeles.

Aitäh !
Vaata ka teisi pilte>

Õnnitleme tänaseid sünnipäevalapsi:
Katrin Tenner
Täna sööklas:
Koolilõuna:
Kuldne kalasupp värskest forellist tilli ja hapukoorega, puuviljasalat vahukoorega, piim(2,5%), keefir(2,5%), ruks rukkileib, sepik, sai
Pikapäevarühma eine:
Ahjukartul singiga, toorsalat, õunamahl, täisterarukkileib, sai

Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA