Koolialguse info

kell 11.00 - 2.-3. klassid
kell 12.00 - 4.-6. klassid
kell 13.00 - 7.-9. klassid
 Aktuse toimumise koht TÄPSUSTUB !

Peagi on kodulehel kättesaadav kogu info uute klasside ja õpetajate kohta.

Kooli tulevad uued õpilased saavad õpilaspileti kätte 1.septembril.
Kõikidel õpilastel peab 1.septembril kindlasti kaasas olema õpilaspilet (pikendamise küsimus).
Toiduraha- gümnaasiumi klasside õpilastel septembris toiduraha-
  20 päeva - 26,80 EUR. Septembrikuu toiduraha kanda üle 1.septembril 2016, kontoandmed on SIIN.
Eelkool:
Registreerimine eelkooli algab 5.septembril. Registreerimisvorm saab üles varsti.
Eelkool alustab tööd oktoobris. Eelkool kestab oktoobrist aprilli lõpuni. Eelkooli kuutasu on 30 EUR. Eelkool toimub teisipäeviti 16.30- 18.30. Eelkooli lastevanemate koosolek toimub 20. sept. 2016 a.(koht ja kellaaeg täpsustatakse, info kooli kodulehel).

TÜ teaduskool ootab õpilasi kursustele ja õpikodadesse
22.08.2016
Tartu ülikooli teaduskool soovib algavaks õppeaastaks valmistuvatele kooliperedele teotahet ja annab teada, et käimas on registreerimine teaduskooli kursustele ja õpikodadesse. Kursustele registreeruda saab SIIN ning see kestab 20. septembrini või kursuste täitumiseni.
Füüsika, keemia ja bioloogia õpikodadesse registreerumine kestab samuti 20. septembrini SIIN.
Tartu ülikooli teaduskool on pikkade traditsioonidega ja Eesti suurim üldhariduskoolide õpilastele täiendkoolituse pakkuja. 2015/16. õppeaastal õppis teaduskooli kursustel 1967 õpilast üle Eesti.
Koolikaupade soodusmüük
20.06.2016
TEATED !

1. Koolikaupade soodusmüük toimub koolis (E.Vilde tee 69) 17. aug. 2016 kell 14.00-19.00

2. Esimeste klasside lastevanemate koosolekud toimuvad 30. aug. 2016 kell 18.00
Kaunist suvepuhkust !
20.06.2016
23. ja 24. juunil seoses riigipühadega on kooli kantselei suletud. Kantselei on avatud 27. juunist kuni 30. juunini kell 8.00- 15.00.
1. juulist kuni 29. juulini on kollektiivpuhkus ja kooli kantselei on suletud.
Infot saab telefonil 58190057 tööpäevadel kell 9.00- 13.00.

Tähelepanu ! 3. klasside jalgrattaload saab kätte kooli kantseleist lahtiolekuaegadel.

UUED DROONIVIDEOD augusti alguse seisuga  Sõpruse pst. majast on vaatamiseks siin:   VIDEO1             VIDEO2         VIDEO3           VIDEO4

Võimalik on vaadata pilte uue koolimaja ehitusest. Pildid on võetud seisuga 07.07.2016   Pildid (585) on vaatamiseks SIIN. Mugav on sirvimiseks kasutada klaviatuuri vasak/parem nooleklahve.

NB! Meie droon on filminud videosse ka uued kaadrid valmivast koolimajast.
Maja on jälle jõudsalt edenenud.
Uued droonivideod Sõpruse pst. koolihoonest juuni keskpaiga seisuga on vaatamiseks siin:  VIDEO1           VIDEO2          VIDEO3

Erasmus+ õpirändeprojekt LORETTA
15.06.2016
Tallinna Tehnikagümnaasium osales aastatel 2014-2016 rahvusvahelises Erasmus+ õpirändeprojektis, mis pakkus meie kooli loodusainete õpetajatele võimalusi täiendada oma ametialaseid ja võõrkeeleoskusi läbi erinevate täiendkoolitusprojektide.
Õpirändeprojektis  LORETTA (LOodus- ja REaalTeadused Tehnoloogia Arengus) valisime võimalikult erinevad riigid projektipartneriteks, et kogeda mitmekesisemaid õppimis- ja õpetamismeetodeid. Koolituskursusteks valisime erinevad IKT-alased koolitused, kus lisaks uute oskuste saamisele oli võimalus täiendada oma oskusi täielikult inglise keelses suhtluskeskkonnas. Kõikide koolituste eesmärgiks oli luua uusi rahvusvahelisi kontakte, täiendada end veebipõhistes koostöövõimalustes, et lõpptulemusena valmistada ette mitmekesiste oskustega ja loova mõtlemisega õpilasi, kes oleksid konkurentsivõimelised nii Eestis kui ka väljaspool haridus- ja tööjõuturul kandideerides.  Projekt sai teoks tänu SA Archimedes ja programmi Erasmus+ abile.
Projekti oli kavandatud 4 õpirännet ja need toimusid ajavahemikul august 2014 – juuni 2016. (loe lisa)
Gedi Põder, Ene Lehtmets, Maie Tibar, Pilvi Tauer
TTG loodusainete õpetajad

TTG poistekoor ja TTÜ Puhkpilliorkester osalesid koos laulu- ja pillilahingul
15.06.2016
12. juunil toimus Pärnu-Jaagupis Eesti Puhkpillimuusika Ühingu poolt korraldatud laulu- ja pillilahing.
Tallinna Tehnikagümnaasiumi poistekoor koos Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestriga võitsid publiku lemmiku eripreemia, lisaks parima koori ja orkestri koostööpreemia ning üldkokkuvõttes saavutati II koht!
Suurepärase tulemuse eest au ja kiitus poistekoori dirigendile Elina Kaasikule ja TTÜ puhkpilliorkestri dirigendile Tarmo Kivisillale!
Võistluse videot näeb SIIT.

Vaata ka teisi pilte:
Droonipildid uuest majast (mai, 2016)
9.06.2016
Meie uus koolimaja valmib jõudsalt. Vaatamiseks on UUED droonipildid valmivast majast, mis on pildistatud mais, 2016.
Uued droonipildid on vaatamiseks SIIN

Vaadake ka droonivideod ära:

VIDEO 1
             VIDEO 2
             VIDEO 3

Peagi jõuab kätte meie kooliperel ka see aeg, kui saame alustada tööd uues majas.

Meie kool on saanud toetust robootikaseadmete ostmiseks
2.06.2016
Seoses HITSA ProgeTiiger programmi taotlusvooruga on meie kool saanud toetust sellel aastal 2 erinevat tüüpi robootikakomplektide soetamiseks. Meie kool saab toetust järgmiste robootikaseadmete ostmiseks:
LEGO MINDSTORMS EDUCATION EV3 CoreSet- 8 komplekti
LEGO EDUCATION WeDo 2.0- 10 komplekti

See aitab märgatavalt parandada meie robootikaõppeprogrammi ja selle läbiviimist kõigis kooliastmetes (k.a. robootikaringid).

Soetatud seadmetega saame tagada jätkusuutlikkuse meie robootikaõppes.

Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants