Meie koolis käis külas Rein Taagepera
11.05.2017

11. mail toimusid meie koolis Rein Taagepera loengud gümnaasiumiklassidele. Rein Taagepera on eesti päritolu ameerika politoloog ja Eesti poliitik. R.Taagepera rääkis loengutes gümnaasiumiõpilastele maailmapoliitikast, oma elust, perest ning oma tööst. Meie õpilasi huvitasid hariduse teemad. R.Taagepera rääkis haridusest rahvusvahelises plaanis. Võrreldi Ameerika ja Eesti haridussüsteemi. Õpilased said kinnitust, et Eesti gümnaasiumid on üle keskmise tasemega maailma mastaabis. Emeriitprofessor R.Taagepera keskendus loengutes meie gümnasistidele ka oma erialatööle- loogilised mudelid ühiskonnateadustes. Räägiti ka perest, õnnest ja elu mõttest.

"Elu mõte on elu edasi kanda"; nii lausus Rein Taagepera.

Õpilastele meeldisid väga Rein Taagepera loengud.

Pilte sellest päevast saab vaadata siit.

Õnnitleme tänaseid sünnipäevalapsi:
Täna sööklas:
Koolilõuna:
Kartulisalat viineritega, mustsõstramahlajook, piim, keefir, täisterarukkileib, sepik, sai
Pikapäevarühma eine:
Borš hapukoorega, kohupiim kirsikisselliga, rukkileib, sai, sepik

Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool