Energia avastuskeskuse uued teadusringid sügisel
25.08.2017
Sügisel alustavad uued teadushuviringid.
2017. aasta sügisel alustavad Energia avastuskeskuses tööd teadushuviringid. Registreerumine on alanud!

KOSMOSESÕPRADE KLUBISSE on oodatud 12–18-aastased noored, kes tahaksid uurida öist taevalaotust, uurida lähemalt Päikesesüsteemi planeete ja kõike põnevat, mida me praeguseks universumist teame. Kohtumised toimuvad korra kuus Energia avastuskeskuse planetaariumis, sobiva ilma korral tehakse taevavaatlusi ka õues.
Klubi saab alates 20. septembrist kokku korra kuus kolmapäeval kella 18–21-ni.
Osalustasu: 18 € kord,  150 € kümne korra eest.

NOORTE AVASTAJATE RINGI on oodatud 7–12-aastased lapsed, keda huvitab, kuidas toimib meid ümbritsev maailm. Teemadering on lai: elektrinähtustest ja -ohutusest meelte ja toiduni. Igal kohtumisel saavad lapsed ka ise katseid teha või meisterdada.
Eesti töökeelega ring toimub alates 11. septembrist igal esmaspäeval ja vene töökeelega ring alates 12. septembrist igal teisipäeval kella 15–16.30-ni.
Osalustasu: 35 € kuus, 10 € kord.

Registreerumine: info@energiakeskus.ee | 620 9023

28.–29. augustil toimub Energia avastuskeskuse ja Eesti Loodusmuuseumi põnev suvelõpu-linnalaager 9-aastastele ja vanematele uudishimulikele lastele. Meteoriidid, trummid, kiirmeetodil jäätisetegu ja matk Pääsküla rabas (ja palju muudki !) ootavad ! Loe lähemalt SIIT.

EV100 VEEBIVIKTORIINI JOOKSVAD TULEMUSED Veebiviktoriini juhend Veebiviktoriini 1. nädal Veebiviktoriini 2. nädal Veebiviktoriini 3. nädal Veebiviktoriini 4. nädal Veebiviktoriini 5. nädal Veebiviktoriini 6. nädal Veebiviktoriini 7. nädal Veebiviktoriini 8. nädal Veebiviktoriini 9. nädal Veebiviktoriini 10. nädal Veebiviktoriini 11. nädal Veebiviktoriini 12. nädal Veebiviktoriini 13. nädal Veebiviktoriini 14. nädal Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool