Kooli õppeprogramm on orienteeritud reaalainetele ja majandus-tehnilisele õppesuunale.

Oleme UNESCO ühendkoolide nimekirjas.
Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht
Sügisesed edukad sportlikud tulemused Tallinna jooksuvõistlustelt
26.09.2017

19.septembril toimunud Mustamäe linnaosa meistrivõistlustel murdmaajooksus saavutasid häid tulemusi järgmised õpilased:
Gümnaasiumi arvestuses võitis 3000m jooksu Carl Saem ajaga 9.56,5 ja noormeeste 1000m jooksus saavutas Kunnar Erich Viisel teise koha ajaga 2.41,9
Põhikooli arvestuses võitis Anna Maria Raspel 1000m jooksus hõbemedali ajaga 3.51,1. Poiste 1000m jooksus kuulus hõbemedal Torm Järvelillele ajaga 3.06,7 ja pronks Valter Eric Viiselile ajaga 3.07,4.

20.septembril toimunud traditsioonilisel Nõmme sügisjooksul võidutses poiste 500m jooksus Valter Eric Viisel. Noormeeste 1000m jooksus võitis ülipõneva jooksu Kunnar Erich Viisel, hõbe kuulus Carl Saemile.

Spordiklubi Sinimäe korraldatud sügisesel  seeriajooksul (400m ; 800m ; 1500m) üldarvestuses olid samuti edukad meie kooli õppursportlased:
5 - 7 klasside arvestuses võitis kuldmedali Valter Eric Viisel
8 – 9  klasside arvestuses võitis kuldmedali Robert Ivask
8 – 9 klasside tütarlaste arvestuses kuulus hõbemedal Grittel Kastanile ja pronksmedal Mia Bianca Kiigemäele.
Gümnaasiumi arvestuses kuulus hõbe Kunnar Erich Viiselile.