Maanteeameti ja PPA kampaania "Vii teeületus uuele levelile!"
26.09.2017
Juba teist aastat osalevad TTG 5. klasside noored Maanteeameti ja  Politsei- ja Piirivalveameti kampaanias "Vii teeületus uuele levelile!", mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Liiklusõnnetuste statistika järgi on üheks riskigrupiks just 7-13 aastased jalakäijad. Kampaania ühe tegevusena viiakse linnades ja asulates kooliõpilaste poolt läbi markeerimisaktsioon, mille käigus märgitakse ohtlike teeületuskohtade juurde kõnniteedele sõnum PEATU, VAATA, VEENDU!

Vaata ka teisi pilte (loe lisa)>

Õnnitleme tänaseid sünnipäevalapsi:
Täna sööklas:
Koolilõuna:
Kartulisalat viineritega, mustsõstramahlajook, piim, keefir, täisterarukkileib, sepik, sai
Pikapäevarühma eine:
Borš hapukoorega, kohupiim kirsikisselliga, rukkileib, sai, sepik

Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool