Algklasside õpilastel olid külas erinevad roomajad
9.11.2017
Eelmise nädala esmaspäeval, teisipäeval ja reedel oli Tallinna Tehnikagümnaasiumi aula õhk põnevusest paks, sest seal ootas algklasside õpilasi mitu meetrit roomajaid. Külas oli loodushuviline Toomas Pranstibel, kel kodus (lisaks viiele lapsele) kasvamas hulgaliselt madusid, sisalikke ja ämblikke.

Lisaks tavapärastele faktidele rääkis külaline roomajatest ka palju huvitavaid lugusid. Et tegemist oli  mitte-mürgiste isenditega, said julgemad õpilased ka madusid paitada, mõni laps sai ka sooja maokalli osaliseks.

Toomas Pranstibel on lisaks ajakirja „Detektoristi Leiud“ peatoimetaja.

Vaata pilte (loe lisa) >

Õnnitleme tänaseid sünnipäevalapsi:
Esmaspäev sööklas:
Koolilõuna:
Kodused hakklihapallid hapukoore-tomatikastmes, keedetud riis, sõmer tatar, hiinakapsasalat, juurviljasalat, tee suhkru ja sidruniga, piim, keefir, rukkileib, sai, sepik, puuviljaviil
Pikapäevarühma eine:
Kanasupp ürdiklimpidega, maisihelbed jogurtiga, rukkileib, sai

Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool