Toimus 4.-9. klasside Playbox
9.11.2017
Eelmisel nädalal toimunud 4.-9.klasside Playboxil saavutasid esikoha 9.kl õpilased Carmen, Liana, Priiten, Kätlin, Raito, Torm, Eva, Helena, Mülner ja Viikman. Ettekandele tuli mix lemmiklugudest. Teisele kohale tulid samuti 9.kl õpilased Birgit, Anette, Johanna, Melany ja Meriliis, kes esitasid ansambel LMFAO loo "I´m sexy and I know it". Kolmanda koha saavutasid 8.kl õpilased Anni ja Sarah Jane , kes esitasid Blackpinki loo "As if it´s last".
Eripreemia said 4.B klassi poisid Sten, Ralf, Rico ja Riko ning 7.B õpilased Liis, Mirtel, Kevin, Mia Anett, Sandra ja Laura.

Õnnitleme tänaseid sünnipäevalapsi:
Esmaspäev sööklas:
Koolilõuna:
Kodused hakklihapallid hapukoore-tomatikastmes, keedetud riis, sõmer tatar, hiinakapsasalat, juurviljasalat, tee suhkru ja sidruniga, piim, keefir, rukkileib, sai, sepik, puuviljaviil
Pikapäevarühma eine:
Kanasupp ürdiklimpidega, maisihelbed jogurtiga, rukkileib, sai

Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool