Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia
9.01.2018

Õpilasakadeemia kevadsemestri registreerimine on avatud 8.jaanuar kuni 10.veebruar ! Õppetöö kestab 17.veebruarist  5.maini 2018.

Õpilasakadeemiasse on oodatud kõik teadmishimulised  gümnaasiumi- ja kutsekoolinoored. Kursusi viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud, lisaks praktikud väljast poolt ülikooli.

Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia pakub noortele enesetäiendamise võimalusi, toetab tulevase elukutse teadlikumat valikut, suunab noori õpingute jätkamisele ülikoolis ja aitab kohaneda üliõpilaseluga.

Iga semestri kursuste kava on ainulaadne. Võimalik on valida 8-10 kursuse vahel, sel kevadel rekordiliselt 12 kursuse vahel. Usume, et oleme suutnud pakkuda noortele laialdase valiku kursuseid, mille vahel valida.

Kursused kestavad ühe semestri. Õppetöö toimub 5-6 päeval nädalavahetuseti. Sügissemester kestab oktoobrist detsembrini, kevadsemester veebruarist maini. Ühe kursuse maht on 2 ainepunkti  (EAP-d). Lõpetaja saab TLÜ täiendõppe tunnistuse, mille alusel on võimalik ainepunkte tulevaste õpingute ajal üle kanda. Ühe kursuse maksumus on 25 eurot  (kui ei ole märgitud teisiti).

Rohkem infot pakutavate kursuste kohta on leitav kodulehelt www.tlu.ee/akadeemia.

Teele Ilvest
Õpilasakadeemia projektijuht | Student Academy Project Manager
Turundus- ja kommunikatsiooniosakond | Marketing and Communication Office
Tallinna Ülikool | Tallinn University