Meie kooli külastasid Tauno Kangro ja Vello Vaher
11.01.2018

11. jaanuaril toimus meie kooli aulas tuntud Eesti skulptori Tauno Kangro kunstiüritus. Tauno Kangro tutvustas koos meie kooli vilistlase Vello Vaheriga oma erialatööd õpilastele. Kunstiüritusel modelleeris T.Kangro plastiliinist skulptuuri Vello Vaherist kasutades metallist karkassi. Õpilastele sai selgeks, et neid skulptuure on lihtne valmis teha. T.Kangro näitas kooliperele piltlikult, kuidas modelleerida skulptuuri. Samal ajal näitas meie kooli vilistlane ja akrobaat Vello Vaher erinevaid akrobaatikatrikke ja -harjutusi. Vello Vaher on osalenud Ameerika talendisaates "America´s Got Talent".

Tauno Kangro tutvustas õpilastele oma kunstiteoseid ja valminud skulptuure. Ühtlasi rääkis ta oma tööst, elust ja ka õpetajatööst üleüldiselt, sest ka tema töö on tihedalt seotud õpetamisega. Vello Vaher tutvustas oma võistlusi ja karjääri sellel alal. Näidati videoid ja vaadati koos võistlusmomente. Vello Vaheri sõnul on tema peamine tugevus painduvus ja plahvatuslik jõud. Vello Vaher rääkis õpilastele ka sellest, et ta on palju maailmas ringi reisinud ning et Eesti on ikka parim paik elamiseks. "Eestis on elu nagu lill, siin on hea elada- tuleb ainult leida oma suund elus ja nišš, kus ollakse tugev. Siis on kõik korras ja siin on hea elada;" rääkis Vello Vaher. Õpilased esitasid ka küsimusi nii T.Kangrole kui ka V.Vaherile.

Aitäh Teile sisuka ja meeldiva kunstiürituse eest !

PILTE SELLEST ÜRITUSEST SAAB VAADATA SIIT.

EV100 VEEBIVIKTORIINI JOOKSVAD TULEMUSED Veebiviktoriini juhend Veebiviktoriini 1. nädal Veebiviktoriini 2. nädal Veebiviktoriini 3. nädal Veebiviktoriini 4. nädal Veebiviktoriini 5. nädal Veebiviktoriini 6. nädal Veebiviktoriini 7. nädal Veebiviktoriini 8. nädal Veebiviktoriini 9. nädal Veebiviktoriini 10. nädal Veebiviktoriini 11. nädal Veebiviktoriini 12. nädal Veebiviktoriini 13. nädal Veebiviktoriini 14. nädal Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool