Mustamäe koolide noortekirjanduse mälumäng
9.02.2018
Edukad kirjandushuvilised !

6. veebruaril toimus Kännukuke raamatukogus järjekordne noortekirjanduse mälumäng Mustamäe koolide 7.–9. klasside õpilastele. Meie koolist osales edukalt kolm võistkonda. Tallinna 32. Keskkooli järel saavutasid tubli II koha 7.a klassi õpilased Katariina Kangro, Elise Kärg ja Kaisa Norma.

III kohale tulid 7.c klassi õpilased Marion Pilv, Maarit Põllu ja Loreen-Ether Raado. 9.a klassi poisid Oskar Pärn, Kaspar Saakpakk ja Kert Vainula jagasid IV–V kohta Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilastega. Põnevast võistlusest võttis osa 12 võistkonda.
Vaata ka teisi pilte (loe lisa) >

EV100 Veebiviktoriini juhend Veebiviktoriini 1. nädal Veebiviktoriini 2. nädal Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool