Vabad kohad esmasp. robootikaringis
16.02.2018

Meie kooli robootikaring on läinud käima hästi. Praeguseks on tekkinud veel vabu kohti esmaspäevases ringis (kell 15.00- 16.30). Oleme õppinud õpilastega palju huvitavat ja asjalikku. Kõige tähtsam on see, et lastel on väga põnev robootikaringis õppida. Seda muidugi juhul kui on ikka endal olemas tehnilist taipu, huvi ja tahet õppida robootikat. Käisime sellel aastal tublimate õpilastega ka üleeuroopalisel ROBOTEX võistlusel. Sedakorda küll mitte võistlemas, vaid jälgimas/vaatamas.

PILTE ROBOOTIKARINGI TÖÖST JA TULEMUSTEST SAAB VAADATA SIIT !

Praeguseks on tekkinud vabu kohti E. kell 15.00 algavas robootikaringis (TASUTA). Kellel oleks veel huvi robootikat õppida esmaspäeviti meie koolis (ainult meie õpilastele), siis võite tulla esialgu ka ainult vaatama ainult ühel esmaspäeval- ka siis kui pole veel päris kindel. Tasub tulla vaatama/proovima, kas sobib ! Oleme saanud lisaks veel 4 uut ja teistlaadset  robootikakomplekti lastele õppimiseks (Makeblock Ultimate 2.0 10-in-1 Robot kit ja Lego Mindstorms EV3 Create&Command Your own robots). Peagi saame ka kätte veel 10 uut Lego Mindstorms EV3 põhikomplekti. See võimaldab meil paremini läbi viia õpet nii ringitöös kui ka koolitundide raames.

Robootikaringi info on SIIN.

Kellel on veel huvi- ootame E. kell 14.55 !

õpetaja Andres Seire

EV100 VEEBIVIKTORIINI JOOKSVAD TULEMUSED Veebiviktoriini juhend Veebiviktoriini 1. nädal Veebiviktoriini 2. nädal Veebiviktoriini 3. nädal Veebiviktoriini 4. nädal Veebiviktoriini 5. nädal Veebiviktoriini 6. nädal Veebiviktoriini 7. nädal Veebiviktoriini 8. nädal Veebiviktoriini 9. nädal Veebiviktoriini 10. nädal Veebiviktoriini 11. nädal Veebiviktoriini 12. nädal Veebiviktoriini 13. nädal Veebiviktoriini 14. nädal Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool