Skip Navigation Links.
Lugupeetud külaline!

Meie kooli tunnuslause on primus inter pares.

Kooli õppeprogramm on orienteeritud reaalainetele ja majandus-tehnilisele õppesuunale.

Oleme Tallinna Tehnikaülikooli baaskooliks alates 1989. aastast.

Oleme UNESCO ühendkoolide nimekirjas.
Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht > Huvitegevus > Ringid

Huviringid koolis

TALLINNA TEHNIKAGÜMNAASIUMI HUVIRINGID 2017/2018 (NB! Tabelis võib ette tulla muudatusi, kõige täpsema info saad ringijuhilt !   pdf-kujul SIIN !

TASUTA E T K N R Lisainfo
Mudilaskoor   14:00       Õp. Karina Kivikas, 
klass 203 karinakivikas@gmail.com,
56 803 277
  Koor alulstab 12.09
Poistekoor   15:00       Õp. Karina Kivikas,
klass 203 karinakivikas@gmail.com,
56 803 277
  Koor alulstab 12.09
Segakoor         15:00 Õp. Karina Kivikas,
klass 203 karinakivikas@gmail.com,
 56 803 277
Koor alustab 15.09
Puhkpilligrupp
Grupp moodustatakse
muusikakoolis õppivatest puhkpilli-
õpilastest
     15:00
klass 202
    Õp Karl Abro
  53 401 122,
karlabro76@gmail.com
  Ring alustab 13.09
Kitarriring     13:00

klass 241
    Õp. Tiit Born 
tiit.born@gmail.com
Uued õpilased alates 3. klassist
Ring alustab 14.09.
1. klasside kunstiring  13:05
klass 203
        Margit Ehandi margite@gmail.com, 56910688
Ring alustab 25.09.
2.-5. kl kunstiring  13:05
klass 226
        Evelin Kivi
evelin.kivi@ttg.edu.ee
algab 25.09.
5.-9.kl võimlemisrühm           Margit Ehandi 
margite@gmail.com, 
alustame oktoobris,
ajad täpsustuvad
2.-4.kl võimlemisrühm           Margit Ehandi 
margite@gmail.com, 
alustame oktoobris,
ajad täpsustuvad
Robootika
4.-9.kl

REGISTREERUMINE
(vajuta lingil)
Registreerumine sobivale päevale !
 15:00-
16:30

Arvutiklassis
või sülearvutite-
klassis
   15:00-
16:30
Arvutiklassis
või sülearvutite-
klassis
    Õp. Andres Seire,
Läbitud robootikakoolitused HITSA-s  ja TÜ tehnoloogiainstituudis.
Registreerumine on avatud
SIIN
Registreerumine sobivale päevale !
lisainfo: 55577060,
 andres.seire@ttg.edu.ee
Ring alustab 20.09.

 

TASULISED E T K N R L Lisainfo
Male       12:05     Õp. Margit Brokko
13:00 Registreerimine info@chess.ee
         320 Ring alustab 14.09
Bumble inglise keel 14:00

131
          Triin Terestal
56 697 261 
Näidistund 26. septembril
Näidistundi registreerimine www.bumble.ee
Liikumiskunsti ja moeshow stuudio 17:30-18:15

peegel-
saal
      15:00-15:45   Info ja registreerimine 51 40 803, www.juliestinette.pri
Julie Stinette Alustab 15.09, peegelsaalis
Võrkpall 15:00-16:00 15:00-
16:00
15:00-16:00 15:00-16:00     Treener Rando Ringmets
56634408, noored@volleyball.ee 
www.volleyball.ee
Tiit Soku korvpallikool 15:00-16:15    15:00-
16:15
15:00-16:15  15:00
16:00
10:30-12.00 Mart Uuehendrik 53 475 475
2.-3.kl SK Nord, mart@sknord.ee     
NB! Täpsusta poiste ja tüdrukute aegu ja kohti treenerilt !                             
Nõmme Kalju jalgpall 16:00 16:00    16:00     Alustab 18.09
Registreerumine
noored@jkkalju.ee või telefonil 56822980
Nõmme Kalju FC
„Imeline teadus“   1. grupp 14:00-15:00   3. grupp     Marju Mihhailov
2.-4.kl
kab 138
14:00-15:00
kab 203
56205118, marju.mihhailov@xteadus.ee
  1.-2.kl  
2. grupp 15:00-16:00  kab 203 klassis 203
Algab 18.09.
2.-4.kl 4. grupp registreerumine läbi kodulehe
www.xteadus.ee
kab 138 15:00-16:00  
  3.-4.kl  
Programmeerimine  14:15-15:15   14:00-15:00       Marju Mihhailov
 „Esimene kood“ 56205118, marju.mihhailov@xteadus.ee
klassis 203, algab 18.09.
2. klassidele  registreerumine:
www.xteadus.ee
„Põnev programmeerimine“  15:30-16:30   15:15-16:15       Marju Mihhailov
registreerimine: www.xteadus.ee
3.-4. klassidele  56205118, marju.mihhailov@xteadus.ee
klassis 203, algab 18.09.
Karate   15:30-
16:30
15:00-16:00 15:30-16:30     Õp. Hellar Bergman
Nooremad Nooremad Nooremad   hellarber@gmail.com, 5283913
      www.riveta.ee/karate
16:30-
17:45
16:00-17:00 16:30-18:00  Karate algab 12.09.
Vanemad  Vanemad Vanemad  
Kokandusring 16:00-18:00   16:00-18:00    






13:50-
14:50
Peegelsaal
  Marju Mihhailov
„Mina olen peakokk“ 2.-3kl
122
4.-5.kl
122
56205118, marju.mihhailov@xteadus.ee
 MyDance tantsuklubi 1.-3. kl




DROONIKOOL
  13:50- 14:50
Peegelsaal
Eerika Bekker
56966233
Registreerumine:
www.mydance.ee/
registreerimine-tantsugruppi/
algab 4.10.

Alustab oktoobris
info:Dmitri Lobanov, 55691845

 



Aadress: Sõpruse pst 187, 13415 Tallinn - Tel: (+372) 652 0581, (+372) 652 0298 - Email: ttg@ttg.edu.ee