Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht > Inimesed > Õpilasesindus

Õpilasesindus

TTG-s tegutseb edukalt juba mitmendat aastat õpilasesindus, kelle eesotsas on seda juhatav president ning õpilasesinduse tööd kontrolliv huvijuht.

Õpilasesindus nagu nimetus enda eest räägib, on rühm õpilasi, kes ajavad ülejäänud õpilaste asja ja on ühtlasi kanaliks kooli juhtkonna ja õpilaste vahel.

TTG õpilasesinduse moodustavad iseseisvad algatus- ja otsustusvõimelised noored. Esinduse eesmärgiks ja ülesandeks on muuta koolielu huvitavamaks, tagada õpilastele meeldiv keskkond õppimiseks, lahendada nende kooliga seotud probleeme ja tulle nende soovidega õpetajate ette.

Õpilasesindusega saab ühendust aadressil ttg@ttg.edu.ee

Õpilasesinduse põhimääruse leiate siit.

Õpilasesindus:
President: Iiris Niitsoo