Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht > Projektitöö > GLOBE

GLOBE ja projekt "Läänemere väljakutse. The Baltic Sea Challenge"

TTG osaleb ülemaailmses koolide keskkonnaprogrammis 1997.aastast. Õpilasedteevad kooli ümbruses keskkonnamõõtmisi ja saadavad tulemused andmebaasi.Neid andmeid kasutavad Maa globaalprobleeme uurivad teadlased. TTGs juhib õpilaste tööd Pilvi Tauer. (vaata ka www.globe.ee)

TTG ühines projektiga "Läänemere väljakutse. The Baltic Sea Challenge". Projekti lühitutvustus: Läänemere väljakutse on rahvusvaheline projekt, mis on suunatud Läänemere seisukorra parandamisele. Põhirõhk on asetatud tegevusele kohalikul tasemel. Partnerid planeerivad ettevõtmisi, mis on suunatud kohalike veekogude puhastamisele, kuid mis tervikuna parandavad ka Läänemere seisukorda. Projekti kodulehekülg siin http://www.itamerihaaste.net/en  . Projekti kontaktisikud on Ene Lehtmets, Pilvi Tauer, Gedi Põder.