Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht > Projektitöö > Science into reality

Science into reality

01.09.2014 - 31.08.2016, Norway Grant, Archimedese SA

Partnerid: Tallinna Tehnikagümnaasium (Eesti )- projekti koordinaator), Menntaskolinn i Kopavogur (Island)

Projekti eesmärgid: Projekti eesmärgiks on Integreeritud õpetamise arendamine ja süvendamine partnerkoolides. Tegevus on suunatud matemaatika, keemia, füüsika, geograafia , bioloogia ja inglise keele õpetamise ühendamisele läbi konkreetsete seoste ja rakenduste energiateema kaudu. Projekt on mõeldud õpetajatele, töögrupis osalevad mõlema kooli loodus- ja reaalainete ning inglise keele õpetajad.

Oodatavad tulemused:
1. Energiateemaline veebipõhine materjalide kogum, mis seob omavahel tehnika- ja loodusteadused ning võimaldab eri aine õpetajatel käsitleda antud teemat erinevates kontekstides erinevatel tasemetel: baasmaterjalid, juhendid, õpetamis- ja hindamismeetodid, veebipõhine keskkond
2. Veebipõhine suhtlus - koolidevaheliste temaatiliste ühisürituste korraldamine (temaatilised töötoad, võistlused, diskussioonid jms.)

Projektis osalevad õpetajad saavad rahvusvahelise koostöö kogemuse, tutvuvad teiste riikide õpetamis- ja koolisüsteemidega, vahetavad ja täiendavad oma metoodilisi oskusi. Paralleelselt oma erialaste oskustega saadakse uusi praktilisi väljundeid õppematerjalide koostamisel, IT - vahendite kasutamisel ning koostööjulgust edasiseks. Projektitöö tegevustesse kaasatakse õpilasi läbi uurimis- ja loominguliste tööde.