Ainekomisjonid

AINEJUHTIDE KODA
Anneli Errit   anneli.errit@ttg.edu.ee
Annemai Raidjõe
Anne Maiberg
Virge Kabrits
Silvi Aun
Kai Rohtla
Tiiu Salumets
Anu Eek-Mägi
Maarika Mäeküla
Anastassia Kallikorm
Pilvi Tauer
Marika Ritari


EESTI KEELE JA AJALOO AINEKOMISJON
Anu Eek-Mägi   anu.eek-magi@ttg.edu.ee
Anne Mädo
Ave Teder
Tiia Vainula
Tanel Sauna
Monika Hatto
Maive Lemmik


LOODUSAINETE AINEKOMISJON
Pilvi Tauer   pilvi.tauer@ttg.edu.ee
Annika Pruul
Maie Tibar
Ene Lehtmets
Lemmi Jõe
Kai Rohtla
Malle Solnson
Angela Koort
Maret Nugis


INGLISE KEELE AINEKOMISJON
Tiiu Salumets   tiiu.salumets@ttg.edu.ee
Kristiina Sommer
Tiina Märtens-Waterhouse
Annemari Maipuu
Iryna Inozemtseva
Kaire Hunt
Küllike Neeme


VENE JA SAKSA KEELE AINEKOMISJON
Maarika Mäeküla   maarika.maekula@ttg.edu.ee
Tiiu Lindsaar
Kersti Seeba
Erika Pensa
Svetlana Belova
Nady Vest


MATEMAATIKA AINEKOMISJON
Annamai Raidjõe   annemai.raidjoe@ttg.edu.ee
Ingrid Aamisepp
Jekaterina Vanina
Reet Lukin
Villu Kopli
Õnne Adamson


ALGKLASSIDE AINEKOMISJON
Marika Ritari   marika.ritari@ttg.edu.ee
Solvi Kaljuvee
Liia Rahman
Katrin Tenner
Helen Viira
Getlin Vabaorg
Ülle Nahkur
Evelin Kivi
Kätlin Telvik


OSKUSAINETE AINEKOMISJON
Anne Maiberg   anne.maiberg@ttg.edu.ee
Tiina Hinno
Jaana Käba
Monica-Luyza Sepp
Elina Kaasik


KEHALISE KASVATUSE JA INIMESEÕPETUSE AINEKOMISJON
Virge Kabrits   virge.kabrits@ttg.edu.ee
Helen Linnok
Rein Ikkonen
Mati Uusmaa
Marcus Lauri
Britta Kaukver


TUGITEENISTUSE AINEKOMISJON
Anastassia Kallikorm   anastassia.kallikorm@ttg.edu.ee
Margot Delski
Margit Pärn
Raivo Ilmsalu