AINEKOMISJONID

AINEJUHTIDE KODA
Anneli Errit   anneli.errit@tehnika.edu.ee
Anne Maiberg
Virge Kabrits
Kai Rohtla
Ave Teder
Tiiu Salumets
Anu Eek-Mägi
Maarika Mäeküla
Marika Ritari


EESTI KEELE JA AJALOO AINEKOMISJON
Anu Eek-Mägi   anu.eek-magi@tehnika.edu.ee
Anne Mädo
Ave Teder
Kristiina Rattasepp
Tanel Sauna
Maive Lemmik
Merike Piir


LOODUSAINETE AINEKOMISJON
Annika Pruul
Maie Tibar
Ene Lehtmets
Lemmi Jõe
Kai Rohtla
Malle Solnson
Madis Kraav


INGLISE KEELE AINEKOMISJON
Tiiu Salumets   tiiu.salumets@tehnika.edu.ee
Kristiina Sommer
Tiina Märtens-Waterhouse
Annemari Maipuu
Iryna Inozemtseva
Küllike Neeme


VENE JA SAKSA KEELE AINEKOMISJON
Maarika Mäeküla   maarika.maekula@tehnika.edu.ee
Tiiu Lindsaar
Kersti Seeba
Erika Pensa
Svetlana Belova
Nady Vest


MATEMAATIKA AINEKOMISJON
Jekaterina Vanina
Reet Lukin
Villu Kopli
Õnne Adamson


ALGKLASSIDE AINEKOMISJON
Marika Ritari   marika.ritari@tehnika.edu.ee
Solvi Kaljuvee
Katrin Tenner
Helen Viira
Getlin Vabaorg
Ülle Nahkur
Evelin Kivi
Reene Teder


OSKUSAINETE AINEKOMISJON
Anne Maiberg   anne.maiberg@tehnika.edu.ee
Tiina Hinno
Jaana Käba
Monica-Luyza Sepp
Elina Kaasik


KEHALISE KASVATUSE JA INIMESEÕPETUSE AINEKOMISJON
Virge Kabrits   virge.kabrits@tehnika.edu.ee
Helen Linnok
Rein Ikkonen
Mati Uusmaa
Marcus Lauri
Britta Kaukver


TUGITEENISTUSE AINEKOMISJON
Margot Delski
Margit Pärn
Katrin Tenner