DETSEMBER

01.12 – k 10.00 8.a “Fotosüntees ja hingamine” botaanikaaias – Jõe, Eek-Mägi
02.12 – 1.c Loodusmuuseumis – Viira
03.12k 9.00 7.a Eesti Loodusmuuseumis – Tauer
03.12 – k 10.30 7.b Eesti Loodusmuuseumis – Tauer


06.12 – k 12.10 esitlus 12. kl õpilastele aulas: ülikooli ja gümnaasiumi erinevus tudengi silmade läbi – Rain Siegel
06.12 – 4. t segakoori proov aulas
07.12 – k 9.00 7.d Eesti Loodusmuuseumis – Kraav
07.12 – k 10.30 7.c Eesti Loodusmuuseumis – Kraav
07.12 – k 10.00-12.00 6.-8. klasside bioloogiaolümpiaad arvutiklassis (osalejate nimed õpetajate toa stendil)
07.12 – K 13.00-15.00 9.-12. klasside bioloogiaolümpiaad (osalejate nimed õpetajate toa stendil)
07.12 – 3. t mudilaskoori + puhkpillide proov aulas
07.12 – 4. t poistekoori proov aulas
08.12 – k 9.00 jõulukontserdi proov Kaarli kirikus – Kaasik, Maiberg, Teder R.
09.12 – k 10.00-12.00 12. kl CAE eeltest arvutiklassides – Maipuu
09.12 – Algklasside jõululaat
09.12 – k 12.00 12.a (10 õpilast) Laagris Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ-s – Tauer
09.12 – k 13.00 10.a uisutamas – Kivila
10.12 – k 10.00 6.B PiparkoogiMaania töötoas – Ehandi
10.12 – k 11.45-12.30 12.c Mustamäe Uisupargis
10.12 – 4.a ja 5.c ekskursioonil “Võlulossi Jõulumaa Rakvere Linnuses” – Inozemtseva, Vanina, Pärnk 11.05 10.12 – 11. klassidele loeng aulas (kaitsevägi) – O. Pärn


13.12 – Gümnaasiumi kohvikupäev
13.12 – kell 10.00 6.c PiparkoogiMaania töötoas – Kaasik
13.12 – k 11.00 6.a PiparkoogiMaania – Lehtmets (1.-3. tund koolis)
14.12 – 5.b klass vabaõhumuuseumis, programm „Jõulud koolidele“ – Teder
14.12 – k 10.45 11.c Rakett 69 – Mäeküla
14.12 – 1.b klass PiparkoogiMaania töötoas k 12.15-13.45 – Tenner
14.12 – 2. tund mudilaskoori proov
14.12 – 3. tund puhkpillide, poistekoori proov
14.12 – 4. tund puhkpillide, segakoori proov
15.12 – k 10.00 6.b Loodusmuuseumis – Ehandi
15.12 – k 10.30 6.a Loodusmuuseumis – Lehtmets
15.12 – 1.-2. tund 8.c tehnoloogia rühm uisutamas – Käba
15.12 – 3.-4. tund jõulukontserdi proov
15.12 – 7.a ja 7.d uisutamas Mustamäe uisupargis (1.-3. tund on koolis) – Aamisepp, Rattasepp
16.12 – k 12.00 TTG jõulukontsert Kaarli kirikus
16.12 – k 10.00 12.b jõuluhommik – Tauer
16.12 – k 14.00-16.00 pangandusmatemaatika õpilased õppekäigul – Kopli
17.12 – 6.c Loodusmuuseumis – Viira
17.12 – 1. tunni ajal 7.b Tervise Arengu Instituudi test arvutiklassis
17.12 – 2. tunni ajal 9.a Tervise Arengu Instituudi test arvutiklassis
17.12 – 3. tunni ajal 5.c Tervise Arengu Instituudi test arvutiklassis
17.12 – k 16.00-20.00 10.b klassiõhtu – Raidjõe
17.12 – k 16.00 6.b klassiõhtu – Ehandi
17.12 – 1.-2. tund 4.a klassi jõuluhommik – Vanina


20.12 – k 10.00 2.c klassi jõulupidu – Vabaorg
20.12 – k 16.30 8.b klassiõhtu – Maiberg
20.12 – k 8.00 2.b ja 3.b jõuluhommik – Kivi, Rahman
21.12 – k 9.00-12.00 1.b klassi jõuluhommik – Tenner
21.12 – k 13.00-14.00 5.c klass Mustamäe Uisupargis (1.-4. tund on koolis) – Inozemtseva
21.12 – k 8.30 1.c jõuluhommik – Viira
21.12 – k 16.00-18.30 7.a klassiõhtu, ruum 232 – Rattasepp
21.12 – 9.b klass Nigulistes õppekäigul (1.-4. tund on koolis kogu klass ja 5.-6. tund on koolis 7 õpilast) – Kabrits
21.12 – 1.-3. tund 3.c jõuluhommik – Ritari
21.12 – k 8.00 3.a klassi jõuluhommik – Kaljuvee
22.12 – Lipupäevaaktused: k 9.00 1.-3. kl, k 10.00 4.-6. kl, k 11.00 10.-12. kl, k 12.00 7.-9. kl – tunde sel päeval ei toimu
22.12 – k 11:00-12:30 2.C klass koos klassijuhataja R.Teder’iga Eesti Noorsooteatris