Mudilaskoor
Õp. Eina Kaasik         14.00, ruum 203                    
elina.kaasik@ttg.edu.ee

Poistekoor
Õp. Elina Kaasik          T ja K 14.00, ruum 203
elina.kaasik@ttg.edu.ee

Lastekoor
Õp. Anne Maiberg            E 15.00, ruum 202                  
anne.maiberg@ttg.edu.ee

Segakoor
Õp Kaasik, Maiberg           T ja K 15.00, ruum 203

Puhkpilligrupp
Õp. Karl Abro             R 14.0014.45, 15.0015.45, ruum 202
karl.abro@ttg.edu.ee

Kitarriring
Õp. Tiit Born              K 13.00, ruum 241
tiit.born@gmail.com

1. klasside kunstiring
Margit Ehandi             K 12.1013.50, ruum 126
margite@gmail.com

2.-3. kl kunstiring
Õp. Evelin Kivi            N 13.00, 14.00, ruum 226
evelin.kivi@ttg.edu.ee

5.-9.kl võimlemisrühm
Margit Ehandi                               
margite@gmail.com

2.-4.kl võimlemisrühm
Õp. Helen Linnok           T 14.0015.15, peegelsaal
helen.linnok@ttg.edu.ee

Tugiõpilaste huviring TORE
Margit Ehandi
margite@gmail.com

GIS 3
Õp. Pilvi Tauer        T 14.00
pilvi.tauer@ttg.edu.ee

GIS 4
Õp. Pilvi Tauer            T 15.00
pilvi.tauer@ttg.edu.ee

MALE
Õp. Margit Brokko        N 13.0013.50, 13.5514.40, ruum 320
emak.chess@gmail.com

Bumble
inglise keel
Õp. Gerda Peets         E 13.05, ruum 203
www.bumble.ee

Liikumiskunsti
ja moeshow
Julie Stinette         E 17.0018.00, R 14.4515.45, peegelsaal
www.juliestinette.pri
+3725140803

Võrkpall
Rando Ringmets           E, T, K, N 15.00, võimlas
www.valleyball.ee
noored@volleyball.ee
+37256634408

Tiit Soku
korvpallikool
Mart Uuehendrik         E ja 15.0016.15, võimlas
mart@sknord.ee 
+37253475475

Nõmme Kalju
jalgpall
Mikk Haavistu        E 16.15, T 16.00, K 15.00, N 19.00, R 16.30
noored@jkkalju.ee
+37256822980

KARATE                       T 15.30-16.30, 17.30-18.45, peegelsaal
Hellar Bergman        N 15.3016.30, 17.3018.30, peegelsaal
hellar@gmail.com
www.riveta.ee/karate

“Imeline teadus”     T 14.0015.00 1.-2. kl, 15.0016.00 3.-5. kl, ruum 225
www.xteadus.ee

Põnev
programmeerimine
2.-5. klass      N 14.0015.00 2.-3. kl, 15.1016.10 4.-5. kl, ruum 225
www.xteadus.ee

Kokandusring
“Mina olen peakokk” E 16.0018.00 2.-3. kl,ruum 123
www.xteadus.ee       T 16.0018.00 4.-9. kl, ruum 123

MyDance
tantsuklubi
1.-3. klass       N 14.0014.55, R 13.5014.40, peegelsaal
www.xteadus.ee

Noor Ballett
Fouette        E 13.3015.00, N 13.3015.00, peegelsaal
info@noorballett.edu.ee

Robootika
(registreeri, klikates sõnal “Robootika”)
Õp Andres Seire     E 15.0016.30, K 15.0016.30, arvutiklass
andres.seire@ttg.edu.ee