Lõppenud projektid, arhiiv

Erasmus + KA1 koostööprojekt Hispaania kooliga IES María Moliner asukohaga Port de Sagunt, sealne koordinaator on Ramon Peris Puchau.

Tallinna Haridusamet organiseerib projekti Erasmus+ õpirände raames. Tallinna Tehnikagümnaasium on sellesse partnerina kaasatud koos veel 9 Tallinna kooliga. Projekt on suunatud kogemuste hankimisele kaasava hariduse raames. Õpiränne Hollandisse (Hanze University of Applied Sciences Groningen ja erinevad koolid) 2018.aasta sügisel. Õpirände koolitusele eelnevad ja järgnevad kokkusaamised ning seminarid.

Erasmus+ KA1 koostööprojekt Hispaania kooliga IES Julian Zarco asukohaga Mota del Cuervo Cuenca, sealne koordinaator on Pilar Marco.

Koostööprojekt Itaalia õpetajatega (Associazione Culturale Linguistica Educational) Rooma linnast. Tegu on haridussüsteemide tutvumisõpikäiguga. Sealne koordinaator on Sarah Speziali.

Koostööprojekt Belgia õpetajatega Königliches Athenäum Eupen`ist. Erasmus projekt „Promotion of instructional development through the individual support of pupils in hetrogeneous classes”. Sealne koordinaator on Michael McCrea.

B SAW – Sciense Always Wins

Koostööprojekt TTÜga osalemaks temaatikas „Science education outside the classroom“. SAW- Sciense Always Wins. TTÜ poolt on meie kooliga kontaktisikuks Eduard Ševtšenko inseneriteaduskonnast (mehaanika ja tööstustehnika instituut, logistika õppetool).

C ERASMUS+ KA2

projekt Türgi kooli juhtimisel inimõigustest erinevates religioonides „We are looking at differently“ ehk WALD. Koostöösse on kaasatud seitse Euroopa riiki ja projekt on mõeldud õpilastele vanuses 14-18 aastat. Hetkel on käimas eeltöö eTwinningus.