MÄRTS

07.03 – k 14.00 väitlusseltsi koolitus õpilastele (ruum 230) – Mädo, Sauna
08.03 – k 10.30 8.c Loodusmuuseumis “Selgrootute praktikum” – Sauna
09.03 – 7.d Rakett69 õppepäev – Aamisepp
09.03 – k 10.30 8.b Loodusmuuseumis “Selgrootute praktikum” – Jõe
09.03 – k 11.45 8.a Loodusmuuseumis “Selgrootute praktikum” – Jõe
09.03 – k 11.05 rahatarkuse loeng 12.abc klasside õpilastele ainetundide klassiruumides
09.03 – k 12.10 rahatarkuse loeng 11.abc klasside õpilastele ainetundide klassiruumides
10.03 – 6.b klass õppekäigul Lennusadamas (koolitunde ei ole) – Ehandi
11.03 – k 11.00 7.-12. klasside neiudele “Vaimse tervise vitamiinid” (N. Mets) – aula
11.03 – k 12.00 4.-6. klasside võistlus “Matasõbrad” (igast klassist üks osaleja)
11.03 – 9.b räätsamatk – Kabrits
11.03 – k 10.00 10.-12. klassidel kohtumine Urmas Paetiga – aula
11.03 – k 10.45 TTG puhkpilliorkestri vahetunnikontsert
11.03 – k 10.00 11.b uisutamas


14.03 – 7.-8. tunni ajal 11. klasside tantsutunnid (ettevalmistus balliks) – M. Jantson
15.03 – 3.-4. tund 9.b füsioloogia praktikum – Jõe
15.03 – 5.-6. tund 9.a füsioloogia praktikum – Jõe
15.03 – k 11.00 2.a ja 2.b Draamateatris “Lohe needus” – Kivi, R. Teder
15.03 – 7.-8. tunni ajal 10. klasside tantsutunnid (ettevalmistus balliks) – M. Jantson
16.03 – 6.-7. tunni ajal 12. klasside tantsutunnid – M. Jantson
17.03 – 7.d klass botaanikaaias (tunde koolis ei toimu) – Aamisepp, Käba
17.03 – 3.-6. tund 11. klasside õpilastele liiklusohutusalane koolitus “Selge pilt” – aulas
17.03 – Matemaatikavõistlus Känguru
18.03 – k 9.00 4.-6. kl kirjanduse mälumäng (nimekirjad õpetajate toas) – ruum 126
18.03 – k 18.00 9.-12. klasside kevadball


21.03 – 11.-12. klassidel Euroopa Liidu mäng aulas (täpsem graafik stendil)
22.03 – 12. klassid Tartu Ülikoolis – Tibar, Lemmik
23.03 – 9.b Noorsooteatris “Miks me varastasime auto” (1.-2. tund on koolis) – Kabrits
23.03 – 1.-3. tund 3.c koolitus “Päästjatel külas” – Ritari
24.03 – k 9.00 4.c Tervihoiu Muuseumis (1. tunni on koolis) – Linnok


28.03 – Algab kooli JUUUBELINÄDAL
29.03 – 1.-3. tund 8.b Rahvusvaheline Kodanikuhariduse uuring – arvutiklassides
30.03 – k 16.00-18.30 7.a klassiõhtu, ruum 232 – Rattasepp
30.03 – k 10.00 on 11.c klassil karjääriõppetund: kohtumine tehnikakõrgkooli tudengiga