NOVEMBER

01.11 – k 11.00 2.b Halloweeni pidu – Kivi
04.11 – k 15.30-16.30 pangandusmatemaatika õpilased Eesti Panga muuseumis – Kopli
04.11 – k 13.30 ehituse aluste õpilased Vivacoloris – Ikkonen
05.11 – k 10.00 1.c Halloweeni teemaline klassihommik – Viira


08.11 – 7.a teadusprogramm „Mõõtmine ja matemaatika“ Rakett69 Teadusstuudios – Rattasepp
09.11 – 7.b Arhitektuurimuuseumis programm “Arhitekt – kunstnik või matemaatik“ – Käba
10.112. tunni ajal 9.a klassil töötuba tööturu teemal – Argo Bachfeldt
10.11 – 3. tunni ajal 9.b klassil töötuba tööturu teemal – Argo Bachfeldt
11.11 – 4.a klass Energia Avastuskeskuses programm „Energiadetektiivid“ – Vanina
11.11 – 4.b klass Energia Avastuskeskuses programm „Energiadetektiivid“ – Sommer
11.11 – 1.-4. tunni ajal 12.a klassil CAE proovieksam, ruumis 306
12.11 –  k 9.00 7.a Kullo ettevõtluskülas – Rattasepp


15.11 – k 8.00 5.b vaimse kultuuripärandi töötuba (tunniplaanipõhises ruumis)
15.11 – k 8.55 5.a vaimse kultuuripärandi töötuba (tunniplaanipõhises ruumis)
15.11 – k 10.00 5.c vaimse kultuuripärandi töötuba (tunniplaanipõhises ruumis)
16.11 – 4. tund 10.a programm „Karjääri kujundamine“ – Argo Bachfeldt
16.11 – 5. tund 10.b programm „Karjääri kujundamine“ – Argo Bachfeldt
16.11 – 6. tund 10.c programm „Karjääri kujundamine“ – Argo Bachfeldt
16.11 – 4.c klass Energia Avastuskeskuses programm „Energiadetektiivid“ – Linnok
18.11 – k 9.00 inspiratsioonipäev abiturientidele TTÜs – klassijuhatajad
18.11 – k 12.10 11. klassidel kohtumine Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuuriinstituudi õppejõu Ralf Tammega aulas
19.11 – 2.c klass Rakett 69 teadusstuudios – Vabaorg
19.11 – k 11.00 12.b Laagris Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ-s – Tauer


22.11 – 11. klassidele kell 10.00-10.45 loeng aulas UNESCO maailmapärandist, vaimsest pärandist ja Eesti osast selles – Margit Siim
23.11 – 3. tund 4. klasside rahvastepall (loovtöö praktiline osa)
24.11 – 2. tund 5. klasside rahvastepall (loovtöö praktiline osa)
25.11 – k 13.00 6.b uisutamas – Ehandi
26.11 – k 9.00 7.a klass Ettevõtlusküla rollimäng “Ettevõtlik kodanik” – Rattasepp
26.11 – k 8.55 algklasside kodanikupäeva tulemused aulas – Ehandi
26.11 – k 9.00-10.15 gümnasistide “Best in English” võistlus arvutiklassides


29.11 – k 12.30 5.a ja 6.c uisutamas – Kaasik, Lukin
30.11 – k 9.30 8.b “Fotosüntees ja hingamine” botaanikaaias – Jõe, Maiberg
30.11 – k 12.00 8.c “Fotosüntees ja hingamine” botaanikaaias – Jõe, Sauna
30.11 – 2.-3. tund 6.c KEAT aulas – Päästeamet, Pärn
30.11 – 4.-5. tund 6.b KEAT aulas – Päästeamet, Pärn
30.11 – 6.-7. tund 6.a KEAT aulas – Päästeamet, Pärn