OKTOOBER

01.10Muusikapäev
04.10 – k 11.05 loodusõpetuse tasemetöö 7. klassile arvutiklassis (valim) – Kivila
05.10 – k 10.00 2.c Eesti Noorsooteatris etendus „Tagurpidi“ – Vabaorg
05.10 – k 13:15 õpetajate päeva aktus aulas
05.10 – Toimub 5 tavapikkusega tundi. 3. tunnis annavad algklassidele tunde abituriendid
05.10 – k 12.00 5.b matkal – Teder
06.10 – 7.a klass loodusmuuseumis – Rattasepp
06.10 – k 8.00 loodusõpetuse tasemetöö 4. klassile arvutiklassis (valim) – Kivila
07.10 – 4. tunni ajal TTG Eesti Mäng – Gümnaasium – suures muusikaklassis
07.10 – k 13.30 ehituse aluste õpilased E-Betoonelement OÜ-s – Ikkonen


11.10 – 6.a KIKi õppekäigul – Lehtmets
12.10 – 2.c Harku metsas matkal – Vabaorg
12.10 – 4.-5. tund 10.c Küberpuuringu eelvoor – Kivila
13.10 – 6.b KIKi õppekäigul – Ehandi
13.10 – k 14-16 Heaolu loov kool: juhtgrupi coaching
13.10 – 2.-3. tund 10.b Küberpuuringu eelvoor – Kivila
13.10 – 6.-7. tund 10.a Küberpuuringu eelvoor – Kivila
14.10 – 10.b õppereis Järvi-Suursoo ja Paukjärve äärde Põhja-Kõrvemaal – Raidjõe
14.10 – 8.a klass rabamatkal (kooli jääb 4 õpilast) – Eek-Mägi
15.10 – k 10.00 10. klasside õpilastele loeng ohtlikust ilmast – aulas
15.10 – k 11.00 uussisserändajad Kadrioru Muuseumis “Muuseumijooga” tunnis – Kallikorm – asjaga seotud aineõpetajaid on teavitatud
15.10 – k 12.00 osalevad ehituse aluste õpilased võistlusel “Betoonitalent” TalTechis – Ikkonen


18.10 – 7.b ettevõtluskülas, õppemäng ” Ettevõtlik kodanik” – Käba
19.10 – Klasside pildistamine
19.10 – k 11.00 7.d klass Ettevõtlusküla rollimäng “Ettevõtlik kodanik” – Aamisepp
19.10 – 10.b kell 18:00 Rahvusraamatukogus VAT Teatri etendus “Kiskja” – Raidjõe
19.10 – 2.c klass Rakett 69 teadusstuudios – Vabaorg
20.10 – Klasside pildistamine
20.10 – k 10.00 2.b Noorsooteatri etendus “Vapruse värinad” – Kivi
20.10 – k 12.00 12.c paintballi mängimas – Tibar
20.10 – k 16.00-18.00 6.a klassiõhtu – Lehtmets
21.10 – 10.b õppereis Järvi-Suursoo ja Paukjärve äärde Põhja-Kõrvemaal – Raidjõe
21.10 – 4.a klass Ettevõtlusküla rollimäng “Ettevõtlik kodanik” – Vanina
22.10 – k 16.00-18.30 7.a klassiõhtu – Rattasepp
22.10 – 10.c Teaduskeskuses AHHAA – Kopli