Õppepäev õpetajatele

8. veebruaril korraldab Lehola Keskkonnahariduskeskuse Pirita-Kose õpituba Tallinna munitsipaallasteaedade ja -koolide õpetajatele õppepäeva Lahemaa pärimuskojas teemal “Puuliikide tutvustus rahvusliku käsitöö vaatest koos praktilise tegevusega”.

Õppepäev on õpetajatele tasuta.

Päevakava:
8.45 koguneme Mere pst.
9.00 väljasõit
10.00 saabumine Lahemaa pärimuskotta – lambad ja kiire istumisring püstkojas
10.40 Liigume Kolga seltsimajja
11.00 Matk
12.00 Lõunasupp
12.30 Puuliikide tutvustus rahvusliku käsitöö vaatest ning tuulevurri meisterdamine
13.30 Liigume bussiga 500m mõisa juurde, kus toimub mõisa ja muuseumi külastus.
Orienteeruvalt 14.30/15.00 stardib buss tagasi Tallinnasse.
15.30/16.00 Tagasi Tallinnas Mere pst.

Kohtade arv on piiratud, seepärast palume ühest lasteaiast või koolist koolitusele registreeruda kuni kahel osalejal. Koolitusele palume registreeruda siin.

Soovi korral väljastab Lehola Keskkonnahariduskeskus digitaalselt allkirjastatud koolitustõendi (6,5h mahus). Palun anna oma soovist teada registreerumisel kommentaaride lahtris.

Palume Teil oma osalemissoov ja -võimalus hoolega läbi mõelda. Kuna kohtade arv on piiratud, siis võib juhtuda, et kõigile soovijatele kohti ei jagu. Küll aga loobutakse mõnikord viimasel hetkel osalemast ning vaatamata suurele huvile jäävad kohad tühjaks.

Täpsemat infot koolituspäeva kohta saab Pirita-Kose õpitoa programmijuhilt Krista Kutsarilt, helistades 53642474 või kirjutades aadressile piritakosekhk@gmail.com.

Signe Lett
Lehola Keskkonnahariduskeskus