Loading Sündmused

Sündmused for november 2018

Sündmused Search and Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Calendar of Sündmused

Calendar of Sündmused
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev

kell 12.00 5.b Rahvusooperi Estonia projekt “Ka ooper kõlab tuttavalt” – Maiberg

k.12.00 10b rahvusraamatukogus – T.Vainula

TTG-TTÜ 30 juubelinädala üritused. Loe stendilt!

kell 8.00 2.c matk Harku metsa – G. Vabaorg

31

12.kl. ehitajad Kundas – R.Ikkonen

13.05 TTÜ karjääritund 12.klassidele r.202

k.12.00 4a Kännukuke raamatukogus – K.Rattasepp

VAT teatri töötoad: k.8.00 – 8a, k.10.00 – 8c õpilastele r.203

3
4

k.8.00 5a Eesti Pandipakendis – K.Ehrlich

k.10.00 5b Eesti Pandipakendis – M.Ehandi

k.12.00 8c Tervishoiumuuseumis – J.Vanina

10.kl.enesekaitsjad Viru vanglas

4.-8. tund 11.a klassi uurimistööde seminar (igast tunnist korraga 6 õpilast)

k.15.30 pangandusmatemaatikud Swedpangas

Õpilaste kogunemised aatriumis: 2.t -G kl., 3.t. -1.-3.kl, 4.t. -4.-6.kl. 5.t -7.-9.kl – 10 min

11a tehn.joon. 3.projektipäev k.8.00-12.00 r.407

k.9.30 12.kl. ehitajad Weberis – R.Ikkonen

3.-6. tund 11.b klassi uurimistööde seminar (igast tunnist korraga 6 õpilast)

9 õpetajat koolitusel Tartus

9

k.10.00-14.00 loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

11

k.10.00 U.Paeti kohtumine G õpilastega

k.8.00-11.40 7a Rannarahva muuseumis – L.Jõe

Loeng “Globaalne kodakondsus” k.10.00 – 9b ja

k.11.00 – 9a kl. õpilastele

k.13.00 12.kl. ehitajad Viva Coloris – R.Ikkonen

k.9.00 12a ja k.11.00 12b Lennusadamas – M.Tibar

Töötoad teemal “Globaalne kodakondsus” k.8.55 – 8a

k.10.00 – 8c r.308

Kohvikutepäev

Kell 10.30 1.c Sääse raamatukogus

16
17
18

k.11.00 11.klassid Tehnikakõrgkoolis – kl.juh.

k.11.00 Töötukassa loeng 10b kl. õpilastele

k.8.55 aulas TTÜ erialade tutvusus – 11.ja 12.klassid

k.11.05 loeng aulas 10.kl.õpilastele – aineõpetajad

k.11.00-14.30 7b Paljassaares – L.Jõe

Töövarjupäev. 12.kl. Nimekiri lisandub

k.9.40 9.kl. õppekäik THK-sse – kl.juh.

k.8.55 aulas 12.kl. kohtumine M.Anijärvega

k.11.05 aulas 12.kl. kohtumine T.Tsefelsiga

Algklassidele mardi-kadri karneval

24
25

k.9.00 G klassidele aulas kodanikupäeva loeng

Füüsikaolümpiaad.(eriplaan tuleb stendile)

28

k.8.00-12.00 11a tehn.joon. 4.projektipäev r.407

k.10.00 5d Loodusmuuseumis – M.Pärn

k.13.15 11.kl. globaliseerujad kinos – P.Tauer

kell 11.00 1.b Sääse raamatukogus

4.t.ajal 10. ja 11.kl. aulas seminar-loengul.

kell 10.00 4.b läheb kinno

k.15.00-ks pannakse välja I trimestri hinded

1
2
+ Export Events