Loading Sündmused

Sündmused for märts 2019

Sündmused Search and Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Calendar of Sündmused

Calendar of Sündmused
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev

Koolivaheaeg

Koolivaheaeg

Koolivaheaeg

Koolivaheaeg

Koolivaheaeg

Koolivaheaeg

Koolivaheaeg

4

k.9.30 G klassid kinos Sõprus vaatamas filmi “Tõde ja õigus”.

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises – nimekiri stendil

k.9.00 8c ja 10b Kadrioru kunstimuuseumis – M.Sepp

2. tund – 11.b uurimistööde III seminar

3.-6. tund – 11.a uurimistööde III seminar

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises – nimekiri stendil

k.11.00 aulas 7.-12.kl. tüdrukute kohtumine moekunstnikuga

k.11.00-15.00 11b tehn.joon. 4.projektipäev

5.-6.kl. mat.olümpiaad (nimekiri lisandub)

1.-3. tund – 11.b uurimistööde III seminar

9
10

k 10.00 10.-12. kl aulas – külas Andrus Kivirähk

6.b kolme muuseumi projekt (NUKU, Tervishoimuuseum, Lennusadam) – V. Kabrits

9. klasside kutsepäev – 9.a 4. tunni ja 9.b 5. tunni ajal – klassijuhatajad, direktsioon

k.14.15-16.15 Groningeni projekti seminar külalistele erinevatest koolidest – aatriumis, laboris

Algklasside muinasjuttude päev

k.15.00 r.202 ÕN – põhikooli koosseis

11.kl. ehitajad TalTech-s konverentsil

Kohtumine E.Muugamäega: 1.t.- 9b, 2.t -9a

k 10.00 kirjandusviktoriin (ruum 232) – 4.-6. kl võistkonnad

k 10.00 etendus 10.-12. kl õpilastele aulas

k 12.10 emakeelepäeva üritus aulas – 7.-9. kl

k 10.00 kõik 3. klassid kinos Artis “Ailo seiklused” vaatamas – klassijuhatajad

k 10.00 1.c, 2.a ja 2.c Mustamäe Apollo Kinos – klassijuhatajad

k.10.00-12.00 koolidevaheline mälumäng r.202

k.10.00-12.00 Mustamäe koolide mälumäng r.202

16
17

Rahatarkuse tund 12ab 20 õpilasele – 3.ja 4.t. r.411

3.t.ajal algklasside muinasjuttude päev

Lühendatud tunnid. k.14.00 katsed uutesse 10.klassidesse.

3.t.ajal algklasside muinasjuttude päev

2. tunnist 4.a Eesti Tervishoiu Muuseumis – K. Rattasepp

7.t.ajal 12ab rahatarkuse tunnis r.408

2.-3. tund 7.a Keskkonnaameti õppeprogramm – L. Jõe

3. tunni ajal mudilaskoori proov

4.t.ajal aulas mudilas- ja segakoori ettelaulmine

Mat.võistlus “Känguru”

5.-6. tunni ajal 4.-9. klassidele peakatete võistlus “Kübar peas, mõte sees”

10.30 läheb 12 11. klassi õpilast Tehnikakõrgkooli teadusfestivalile

Segakoori ettelaulmine

23
24
25

11.klassid Tartu Ülikoolis – kl.juh.

11.00 2.b muinasjutupäev – E. Kivi

k.12.00 12a Mereakadeemias – P.Tauer

2.t.ajal 8.kl.võistkond Euroopa rahatarkuse viktoriinil r.411 (nimekiri lisandub)

k.11.00.15.00 11b tehn.joon.5.projektipäev

30
31
+ Export Events