Loading Sündmused

Sündmused for juuni 2019

Sündmused Search and Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Calendar of Sündmused

Calendar of Sündmused
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev

27.-28.05 12.klassid riigikaitselaagris

27.-28.05 8c Saaremaal – J.Vanina

3.c Haapsalus

2.a Viru rabas

8.c Saaremaal

27.-28.05 12.klassid riigikaitselaagris

8.c Saaremaal

27.-28.05 12.klassid riigikaitselaagris

1c Lahemaal – H.Kallaste

T.Sauna koos 12 õpilasega Vaivara Sinimägede Muuseumis

k.10.00 4b teatris – J.Käba

k.18.00 1a kevadkontsert aulas

4.a Haapsalus – K. Rattasepp

4.d Haapsalus – I. Aamisepp

k.10.00 9.klassid aatriumis – eksamitest

k.19.00 aulas K.Sillamaa etendus

kell 14.00 3. klasside õpilastele jalgratturi juhilubade EKSAM, ruum 202

30.-31.mail 10a parvematkal – A.Mädo

1ab Käsmus – Nahkur, Tenner

2.b Kiviõli seikluspargis

k 11.00 1.-3. klasside meeskonnad kaasaegsel viievõistlusel – Kallaste, Vabaorg

Panna välja 31.mai seisuga 9.kl. trimestri ja aastahinded

11a loomaaias – A.Pruul

1
2

6.b Foorumteatri projekt

3.a Haapsalus

4.-5.juuni 12.kl. koolieksamid

6.b Rocca al Mare Vabaõhumuuseumis

4.-6.juuni 7abc Rootsis – kl.juh., T.Lindsaar

3bd Vembu-Tembumaal – L.Rahman, K.Telvik

2. klasside spordipäev

4b õppekäigul – J.Käba

4.-5.juuni 12.kl. koolieksamid

4.-6.juuni 7abc Rootsis – kl.juh., T.Lindsaar

1. klasside spordipäev

4.klassid loomaaias – kl.juh.

k 18.00 3.a kevadkontsert aulas – S. Kaljuvee

4.-6.juuni 7abc Rootsis – kl.juh., T.Lindsaar

k.10.45 10b Iru soojuselektrijaamas – T.Vainula

8.a Prangli saarel 6.-7.06.

3. klasside spordipäev

4c Aegviidus – T.Salumets

6.-7.06 6a õppekäigul – T.Märtens

8.a Prangli saarel 6.-7.06.

6.-7.06 6a õppekäigul – T.Märtens

8.b õppekäik tutvumaks Mustamäega

2.c Järvamaal Kilplaste teemapargis

6.b Rakvere linnuse ja Eesti Politseimuuseumi külastus

7abc kevadnäitusel – kl.juh.

8
9

8b Vabaõhumuuseumis – A.Teder

7abc seikluspargis – kl.juh.

1.c loomaaias – H. Kallaste

5b botaanikaaias ja teletornis

5b botaanikaaias ja teletornis

2.klassid kinos

Aktused: k.9.00 4.-6.klassid, k.10.00 7.,8.,10.,11.klassid, k.11.00 algklassid. Garderoobid puhtaks!!!

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

+ Export Events