Loading Sündmused

Sündmused for september 2019

Sündmused Search and Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Calendar of Sündmused

Calendar of Sündmused
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

1

AKTUSED

3
4
5

Tasuliste huviringide infopäev AATRIUMIS kell 10.00 – 12.00

7
8

k.18.30 I kooliastme lapsevanemate üldkoosolek

Alustavad 11. ja 12.kl. eriained

k.18.30 II kooliastme lapsevanemate üldkoosolek

k 10.00 3.c õppekäigul – G. Vabaorg

k.18.30 III ja IV kooliastme lapsevanemate üldkoosolek

3.t.ajal 10.kl. kogunemine aulas

12.kl. ehitajad messil Soomes – R.Ikkonen

1.- 4. tund 3.c Pikakari rannas – G. Vabaorg

14
15

10.klassid alustavad eriainetega.

7.b Pedassaarel – V. Kabrits

18

9b Tartus – A.Teder

k 12.00 2.c Loodusmuuseumis – H. Kallaste

k.10.35 12b Teletornis geeninäitusel – L.Jõe

Spordinädal

k.12.00 11b tehn.joon. 1.moodul

21
22

Spordinädal

4. klassid Keilas (maastikumäng) – Lehtmets, Ree

4.t 12a inglise keele testil arvutiklassis

6.t 12b inglise keele testil arvutiklassis

k.12.00 6c teatris – T.Sauna

k 10.00 3.b seenenäitusel – E. Kivi

Spordinädal

k.14.00 12a arvutigraafika I moodul r.307

Spordinädal

3.t. 7b loodusõpetuse tasemetööl arvutiklassis

4.t. 7a loodusõpetuse tasemetööl arvutiklassis

k 9.00 2.c Jaanioja talus – H. Kallaste

Spordinädal

Spordinädal

28
29

5.t.ajal 12ab(nimekiri lisandub) r.411 “Börsihai” tutvustus – P.Tauer

k.9.00 teater Trumm aulas 1.-3.klassidele

3. tund 4.b loodusõpetuse test arvutiklassis

4. tund 4.a loodusõpetuse test arvutiklassis

k.14.00 12a arvutigraafika II moodul r.307

k.13.05 aulas Otsa kooli muusikapäeva kontsert G klassidele (20.min.)

k.10.00 aulas Põhja-Tallinna kontsert 7.-9.klassidele

k.8.00 11a arstlik läbivaatus (pool klassi)

3. tund 4.d loodusõpetuse test arvutiklassis

4. tund 4.c loodusõpetuse test arvutiklassis

k.10.35 12a Teletornis geeninäitusel – L.Jõe, A.Pruul

k.10.00 aulas 4.-6.kl. kontsert

k.12.10 aulas teaduskonverentsi proov (osalevad 9.kl. esinejad)

ÕPETAJATE PÄEV. Toimub 4 esimest tundi (tavapikkusega).

k.12.00 r.226 11b tehn.joonestamise 2.moodul

k.8.00 11a arstlik läbivaatus (pool klassi)

5
6
+ Export Events