Loading Events

Events for november 2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Calendar of Events

Calendar of Events
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev

k.9.30 8a Botaanikaaias – L.Jõe, T.Hinno

k 11.00 3.c Draamateatris – G. Vabaorg

k.13.30 10.-11.klassid kinos – P.Tauer

12.klasside arv.graafika moodulid alates k.14.00-st

k.9.30 8c Botaanikaaias – L.Jõe, V.Kopli

k.8.55 12b majanduses külalislektor r. 411

k.12.00 11b tehn.joonest. 4.moodul r. 226

2
3

12ab ehitajad õppekäigul Kundas – R.Ikkonen

12ab arvutigraafika moodul

Klasside kogunemised aatriumis: 1.t – 10.-12.klassid, 2.t. – 7.- 9.klassid, 3.t. – 4.- 6.klassid.

2.b klass kinos – K. Tenner

2.a klass Loodusmuuseumis – Ü. Nahkur

3. klassid kinos – Tarve, Kivi, Vabaorg

2.c klass on Vabaõhumuuseumis – H. Viira

1.c klass Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis – M. Ritari

1.a ja 1.b klass Nõmme rohealadel matkal ning piknikul – Kaljuvee, Rahman

k.13.30 12ab õppekäigul – P.Tauer

k.11.00 7b õppekäigul Linnamuuseumis – V.Kabrits

k.10.30 5c Rahvusraamatukogus – T.Salumets

8

k.10.00 loodusteaduste olümpiaad – A.Teder

10

k.15.30 pangandusmatemaatikud Swedbangas – V.Kopli

k.15.30 12b arvutigraafika moodul TalTech-is

k 12.00 2.c klassi poisid Threod Systemi firmas – H. Viira

k.15.00 ainejuhtide koosolek

2b KUMU-s – K.Tenner

k 9.50 11.a GIS-päev Rahvusraamatukogus – P. Tauer

k.11.00 4c Rahvusraamatukogus – T.Ree

Playbox: k.10.00 1.-3.klassid, k.13.00 4.-9.klassid

k.12.00 11b tehn.joon. 5.moodul r.226

k.8.30 10b ELISA-s – P.Tauer

k 16.00-19.00 4.b klassi klassiõhtu – M. Hatto

12ab 15.-16.11. riigikaitse õppusel Lääne-Virumaal

16
17

k.10.00 12.klassid aulas – õppimisest TalTech-s

12.kl. ehitajad õppepäeval Weberis – R.Ikkonen

k.15.30 12b arv.graafika moodul TalTech-is

k.11.00 9.klassid THK-s – kl.juhatajad

k.11.00 11.klassid Tehnikakõrgkoolis – kl.juhatajad

Töötukassa töötoad klassiruumides: k.8.00 – 10a, k.8.55 – 10b, k.10.00 – 10c

k.11.40 6a Rahvusraamatukogus – M.Lemmik

23
24

k.15.30 12.kl. pangandusmatemaatikud SEB-s – V.Kopli

Füüsikaolümpiaad

k.15.30 12b arvutigraafika viimane moodul TalTech-is

k.9.00 5a ja 6d õppepäeval muuseumis – M.Pärn

Kodanikupäeva üritus aulas: k.8.55 – 4.-6.kl., k.10.00 – 7.-9.kl., k.11.05 – 10.-12.kl.

k 10.00 5.b Draamateatris “Lohe needus” – J. Käba

k 11.00 5.d Draamateatris “Lohe needus” – I. Aamisepp

3.,4.t 9a inglise keele test arv.klassis

k 12.45 6.b filmifestivalil PÖFF – A. Maiberg

k 8.45 2.c E. Vilde muuseumis – H. Viira

28

11b tehn.joonestamise viimane moodul r.226

Panna välja trimestri hinded

Rahvusvaheline inglise keele võistlus gümnasistidele “Best in English” (3.-4. tund arvutiklassis)

30
1
+ Export Events