Loading Events

Events for veebruar 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Calendar of Events

Calendar of Events
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev

k.10.00 10.kl. enesekaitsjad õppekäigul

Loone Otsa loeng 6.kl. õpilastele: 9.00 – 6b, 10.00 – 6cd, 11.05 – 6a

28

k.10.00 r.202 Eesti mäng gümnaasiumile

k.11.30 9a uisutamas – Õ.Adamson

pärast 4.t. 12ab tüdrukud uisutamas – V.Kabrits

k.9.00 5a rabamatkal – M.Pärn

Nuputa võistlus GAG-s: k.10.30 5.-6.kl.(4 õpilast), k.13.30 7.kl.(3 õpilast) – I.Aamisepp

pärast 4.t. 10b TalTech-is – P.Tauer

Digitaalne koristuspäev

1
2

k.12.10 loeng 7.-9.kl. õpilastele rohelisest liikumisest

k.9.20-11.20 9b uisutamas – A.Teder

4
5

k.9.15-12.00 8c Loodusmuuseumis – L.Jõe

k.9.00-11.30 10c Rahvusraamatukogus – M.Tibar

k.10.00 aatriumis 1.klasside AABITSAPIDU

k.10.00 aulas energianädala raames loeng 10 – 12.kl. õpilastele

8
9

Üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused 3.t – 4.a, 4.t – 4.b arvutiklassis

k.8.00 7b arstlik läbivaatus (pool klassi)

k.9.00 3a Nõmme Päästekomandos – Õ.Tarve

Üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused 3.t – 4.c arvutiklassis

k.9.00 – 12.00 9b Polütehnikumis – A.Teder

Sooja kampsuni päev

k.8.00 7b arstlik läbivaatus (pool klassi)

VAT töötoad: 1.-2.t. 8b, 3.-4.t 8a

k.11.15-13.00 laste- ja segakoor kontserdil Otsa koolis

k.9.00 – 11.45 5a ja 6d uisutamas – M.Pärn

k.10.00 7b teatris – V.Kabrits

k.8.00 7a arstlik läbivaatus (pool klassi)

VAT töötuba: 1.-2.t. 8c

k.12.30 9.-12.klassid “Apollos” vaatamas filmi “Talve”.

Üldhariduskoolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlused 1.t – 4.d, 5.t – 8.a arvutiklassis

k.10.30 9b Tammsaare muuseumis – A.Teder

k.8.00 7a arstlik läbivaatus (pool klassi)

k.11.15 4b uisutamas – M.Hatto

k.18.00 2c klassiõhtu aulas – H.Viira

SÕBRAPÄEV

k.10.00-12.00 5b uisutamas – J.Käba

k.12.00 11a tehn.joonestamise I moodul

k.10.00-12.00 9c uisutamas – J.Vanina

15
16

k.11.00-12.30 11ab VAT-teatri töötoas “Seksuaalsus ja meie õigused”.

k. 8.55-3. klassi, 10.00-1. klassi, k.11.05-2. klassi KüberNööpNõela võistlus arvutiklassis

k.11.00 4d ja 6b uisutamas – A.Maiberg, E.Kaasik

12.klasside eesti keele PROOVIEKSAM

k.12.00 10c uisutamas – M.Tibar

Füsioloogia praktikum koolis: 1.-2.t. 9c, 3.-4.t. 9b, 5.-6.t 9a

k.10.00-4. klassi KüberNööpNõela võistlus arvutiklassis

k.10.00-12.00 Mustamäe koolide mälumäng aatriumis

k.10.00 3c uisutamas – G.Vabaorg

2.t.ajal aulas 1.-3.kl. kontsert-aktus

k.08.00-5. klassi, 8.55-6. klassi KüberNööpNõela võistlus arvutiklassis

4.t.ajal võimlas tantsutund 10.-12.klassidele.

Vabariigi aastapäeva kontserdid aulas: k.10.00 – 4.-6.kl., k.11.00 – 7.-9.kl., k.12.00 – 10.-12.kl. Pidulik riietus!

Toimub 5 esimest tundi vastavalt tunniplaanile. Söömine tavalisel ajal.

22
23

KOOLIVAHEAEG

KOOLIVAHEAEG

KOOLIVAHEAEG

KOOLIVAHEAEG

KOOLIVAHEAEG

KOOLIVAHEAEG

KOOLIVAHEAEG

+ Export Events