Tasuta toitlustamine distantsõppe ajal

TÄHELEPANU!

Toidupakkide jagamine toimub kolmapäeval, 03.juunil ajavahemikus 11.00-13.00 (registreerunud õpilastele) Tallinna Tehnikagümnaasiumi juures. Nimekiri suletakse 27.05.2020 kell 23.0

Palve – hoiame kellaajast kinni!
Paki saamiseks kaasa võtta õpilaspilet.
Küsimuste korral palume pöörduda kooli direktori (telefon +372 58190057) poole.

Vastavalt Tallinna linna COVID-19 kriisikomisjoni otsusele pakume õpilastele toidupakke.
Kui lapsevanem on söömise soovi avaldanud, siis see kehtib distantsõppe perioodi lõpuni.

1. Toidupaki saamiseks tuleb end registreerida kooli etteantud kontaktil.
2. Lapsevanem teavitab kooli e-maili teel: ttg@ttg.edu.ee juhul, kui tema laps kindlasti vajab toidupakki.
3. Teavitamisel peab olema antud lapse ees- ja perenimi, klass ja e-maili aadress, et kool saaks tagasisidet anda.
4. Kui lapsevanem otsustab, et laps vajab toidupakki, siis sellele järgi tulles on vajalik õpilaspilet.

Kui last nimekirjas ei ole, siis ta toidupakki ei saa.
Last ei saa saata kooli, kui ta on haige, sh kui lapsel on köha või nohu! Kui laps on haige, saab toidupakile järele tulla muu pereliige.

NB! Kindlasti kaasa lapse õpilaspilet!