Tugiteenistus

 1.  Anne Ots     sekretär    E – N  (8.00 – 16.00), R  (8.00 – 15.00)  anne.ots@ttg.edu.ee

 2.  Katrin Tenner, Margit Pärn    õpiabi  E, K – R (vastavalt tundidele)  katrin.tenner@ttg.edu.ee   margit.parn@ttg.edu.ee  vt. tundide aegu täpsemalt  SIIT

3.  Margit Pärn    HEV koordinaator    margit.parn@ttg.edu.ee

 4.  Kira Ponomareva     medõde       E – R (8.00- 16.00)  telefon: 56256623   kira.ponomareva@kth.ee

 5.  Viive Tulva       raamatukogu      E – N (8.00 – 16.00), R suletud  viive.tulva@ttg.edu.ee

 6.  Solvi Kaljuvee        pikapäevakasvataja     K (12.00 – 17.00), R (12.00 – 15.00)  solvi.kaljuvee@ttg.edu.ee

 7.  Hille Raamat         pikapäevakasvataja     E, T, N (12.00 – 17.00)

 8.  Ülle Halliste     haridustehnoloog   E – R  (7.00 – 15.00)  ulle.halliste@ttg.edu.ee

 9.  Urve Kivila      IT juht    E – R  (8.00 – 16.00)  urve.kivila@ttg.edu.ee

10.  Andres Seire     haridustehnoloog   E – R  (8.00 – 16.00)  andres.seire@ttg.edu.ee

11. Margot Delski    psühholoog (põhikool), sotsiaalpedagoog  margot.delski@ttg.edu.ee
                                                                           E  (9.00 – 17.00)
                                                                           T  (8.00 – 17.00)
                                                                   K – R  (9.00 – 15.00)

12. Raivo Ilmsalu     psühholoog (keskkool) – aeg kohtumiseks eelneval kokkuleppel
lauatelefon: 6581384      mobiiltelefon: 55513716   raivo.ilmsalu@ttg.edu.ee