110 paid Eesti loodusele

Tähistame Eesti looduskaitse 110 aastat. Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium kutsuvad lasteaia- ja koolirahvast, aga ka sõpruskondi, perekondi, külaseltse ja kõiki loodusesõpru mõtlema, kuidas teha oma heategu Eesti loodusele.
Neid heategusid, „paisid Eesti loodusele“ võib teha kogu aasta vältel ja edaspidigi, aga ajavahemikul 3. märtsist 3. oktoobrini 2020 kogutakse ja jagatakse Keskkonnaametile saadetud näiteid Keskkonnaameti kodulehel ning Facebooki loodavas albumis.
Keskkonnaamet ootab lühikesi kirjeldusi koos tegevust või selle tulemust tutvustava fotoga aadressile 110paid@keskkonnaamet.ee.
Oktoobris toimuval keskkonnahariduse konverentsil tehakse kokkuvõtteid, kuidas heategudega läks ja mis nende paide mõjul paremaks muutus.
Usun, et meie võrgustikust tuleb palju paisid 🙂
Meeldetuletuseks, et Tartu loodusmaja rohelise kooli programmi kodulehel on eraldi alamleht “Kampaaniad ja konkursid” – https://www.tartuloodusmaja.ee/rohelise-kooli-programm-kampaaniad-ja-konkursid/ – mida regulaarselt uuendame.
Lehelt leiate ka viite teema-/tähtpäevade Maailmakooli kalendrisse ning oleme oma lehele koondanud ka olulisemad keskkonnaalased rahvusvahelised tähtpäevad.
Tartu loodusmaja – teeviit looduse juurde!