Tallinna Tehnikaülikool kutsub 1. märtsil avatud uste päevale

Hea koolinoor!

Tallinna Tehnikaülikool ootab Sind teisipäeval, 1.märtsil kell 10.00 avatud uste päevale.
Tule leia endale eriala, mille õppimine Sind tõeliselt huvitab ja mis Sinu tuleviku kindlustab.
Tehnikaülikooli avatud uste päeval tule esmalt meie erialade messile peahoone aulas kell 10.00 – 14.00, kus saad koguda infot erinevate teaduskondade, õppekavade ja sisseastumistingimuste kohta.
Lisaks on Sul võimalus:

  • külastada põnevaid loenguid;
  • kätt harjutada mitmetes töötubades;
  • võtta osa linnaku ringkäikutest, kus saad tutvuda TalTechi õppehoonete, laborite, ühiselamute ja sportimisvõimalustega.

TalTechi tudengimajas toimuval tudengielumessil kell 12.00 -15.00 saad tutvuda tudengiorganisatsioonidega ja veenduda selles, et meil on parim tudengielu! Messil näed lähemalt, millega meie erinevad organisatsioonid tegelevad ning kuidas Sina neist osa saaksid võtta.
REGISTREERIMINE: Avatud uste päeval osalemine eeldab registreerimist – siis oskame Sinu tulekuga arvestada!

TÖÖTOAD, LOENGUD, EKSKURSIOONID: Lisaks tuleb ennast kirja panna ka kõikidesse infotundidesse, töötubadesse ja ringkäikudele, kus soovid osaleda. registreerimine kõikidesse tegevustesse avaneb 21. veebruaril kell 8.00 hommikul.

REGISTREERUMINE TÖÖTUBADESSE

Kontrollitud avalikus ruumis toimuvates tegevustes peavad COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta esitama kõik inimesed alates 18. eluaastast.
Tõendi peavad esitama ka 12-17-aastased, kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi (PCR või antigeenitest). COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.
Lisaks tuleb siseruumides kanda maski!

Kohtumiseni Tallinna Tehnikaülikoolis!