AHHAA Robolahing 5.11 Tallinnas

Leegitsev AHHAA Robolahing lammutab esmakordselt Tallinnas!

MIS Robotite metallikolin, leegitsev areen, kärssavad varuosad ja 1600 kiljuvat pealtvaatajat – just selline möll toimub 5. novembril  AHHAA Robolahingul vanas Dvigateli vagunitehases. Suurel kuulikindlal areenil võitlevad elu ja surma peale mitukümmend kaugjuhitavat võitlusrobotit. Lahingule lisavad pinget areenilt purskuvad tuleleegid, areeni põrandast kerkivad kirved ja muud üllatused.

Vaheajal saavad pealtvaatajad AHHAA miniareenidel roboteid katsetada, AHHAA pop-up teaduspoes ostelda ja lapsi rõõmustab Transformeri-robot Bumblebee. Jagame ka tasuta jäätist ja karastusjooke.
Vaata eelmise aasta sündmuse videot SIIN!

KES 
Robotid on ehitanud ja programmeerinud erinevad tehnoloogiaettevõtted, tudengid, robootikaringide lapsed ja lihtsalt tehnoloogiahuvilised sõpruskonnad. Masinamöllu ootame vaatama peresid lastega alates algklassidest kuni gümnaasiumini välja.

MIKS 

AHHAA keskuse eesmärk on tuua teadus ja tehnoloogia inimestele lähemale ja ärgitada neid ise katsetama. Robolahing kõnetab nii suuri kui väikseid inseneeria ja robosõpru. Seda masinamöllu peab nägema!

PILETID JA INFO 
Eelmüügist ostes on pilet 16 € ja kohapeal 20 €. Soeta pilet kohe, sest pealtvaatajate arv on piiratud. 
www.robolahing.ee