Algavad kirjatalgud „Minu klassijuhataja“

Tallinna Haridusamet ja Tartu Ülikooli eetikakeskus ootavad Tallinna koolide õpilasi, õpetajaid ja vilistlasi osalema 1.–29. märtsini kestvatel kirjatalgutel „Minu klassijuhataja“, mille eesmärk on panna meid mõtisklema klassijuhatajalt saadud väärtuste üle ning tõsta esile nende tööd.

Hea klassijuhataja on kullast kallim ning on õpetajaid, keda õpilased mäletavad kogu oma ülejäänud elu. Paraku leiab klassijuhataja hea töö harva avalikku tunnustust,“ lisab ParveTema sõnul ongi käimasoleva õppeaasta suur eesmärk olnud klassijuhatajate tööd märgata ning tunnustada Kirjatalgud on hea võimalus oma kogemuslood ka kirja panna ja sel moel klassijuhataja rolli väärtustada.

Kirjatööde esitamise tähtaeg on 29. märts 2021. Täpsem teave ja tingimused: 
https://www.eetika.ee/minu-klassijuhataja

Oma kirjatööd esitanutele on Tallinna Haridusamet ja TÜ eetikakeskus välja pannud meened ja auhinnad, mis antakse üle maikuus klassijuhataja teema-aasta lõpuüritusel. 

Kirjatalguid „Minu klassijuhataja“ korraldab Tallinna Haridusamet koostöös Tartu Ülikooli eetikakeskusega. Kirjatalgud toimuvad Tallinna klassijuhataja teema-aasta 2020/2021 raames.