Eesti Kunstiakadeemia kutsub avatud uste päevale 3. märtsil 2022

3. märtsil kell 10:00-18:00 toimub Eesti Kunstiakadeemias avatud uste päev – üle pika aja on rõõm taaskord huvilistele maja uksed avada ning oma erialasid ja tegemisi tutvustada.

Uksed on avatud kõigile – eriti oodatud on aga muidugi kunsti-, disaini- või arhitektuurihuvilised noored, kes kaaluvad EKAsse õppima asumist!

👉 Avatud uste päeval on võimalik tutvuda EKA erialadega, kohtuda tudengite ja õppejõududega, vaadata ringi EKA auhinnatud hoones ning saada väärtuslikku infot ettevalmistuskursuste, sisseastumise, õppimise ja tudengielu kohta.

👉 Toimuvad teaduskondade ja erialade tutvustused, töötoad, loengud, majatuurid, konsultatsioonid jpm. Terve päeva vältel on avatud infopunkt, Eelakadeemia fotonurgaga olelemisala, tudengite ala ning väljapanekud majas sees ja majast väljas.

Kavas on üle 50 erineva tegevuse kõigist neljast teaduskonnast! Alustame kell 10.00 rektori tervitusega, teeme mitu ringi majale peale ja lõpetame alles kell 20.00, mil päevale tõmbab joone alla arhitektuuriteaduskonna avatud loeng.

Kõik ülejäänud hea ja parema, mis sinna vahele jääb, leiab avatud uste päeva programmist: www.artun.ee/avatuduksed

Sündmus Facebookis:
https://www.facebook.com/events/975536156379902

Registreerimisvorm: https://forms.gle/hxYugPgaWwLjV5v37