Future Founders Academy (9.-12. klassid)

Kutsume 9.-12. klassi õpilasi osalema Tuleviku Liidrite arenguprogrammis Future Founders Academy, mille eesmärk on innustada noori ettevõtluse ja innovatsiooniga tegelema.

Kolme kuu vältel omandavad noored konkreetseid oskusi, mida tuleviku liidritel vaja läheb. Programm ehitatakse üles praeguste edukate (idu)ettevõtjate kogemuse baasil. Viisime Eesti iduettevõtjate seas läbi küsitluse ning selgitasime välja, millised olid need oskused, mida ettevõtjad pidid oma teekonnal katse-eksituse meetodil omandama ning mida nad oleksid soovinud varem teada. Just neid oskusi tulevadki ettevõtjad ja oma ala eksperdid noortele edasi andma.

See on suurepärane võimalus õppida oma ala praktikutelt ning teada saada, milliseid oskusi läheb ettevõtluses ja inimeste juhtimisel tegelikult vaja.

Programm algab septembri alguses (5.09) ning toimub igal teisel laupäeval kella 11-15ni Tallinnas, Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses. Kokku toimub 5 koolituspäeva ning lõpp-üritus novembri alguses. Igal koolituspäeval ootab osalejaid soe lõuna ning mugavad ja õppetööd soodustavad ruumid.

Teemad, mida programmi raames käsitletakse:

1. Growth hacking & power skills  Liidrioskused, tiimitöö, kommunikatsioon
2. Disainmõtlemine ja probleemide lahendamine
3. One-pager’i loomine ja kasutajakogemuse testimine
4. Esitlemisoskused
5. Ärimudelid ja iduettevõtte finantsid
6. Rahastuse kaasamine ja hinnastamine (SHA, dead equity jne)

Osalemiseks palume huvilistel täita ankeet, mis asub SIIN lingil. Saabunud ankeetide seast valime välja 30-40 noort, kuna soovime kõigile osalejatele tagada personaalse õppimiskogemuse.

*Programm toimub inglise keeles ning on osalejatele tasuta.

Programm sobib heaks täienduseks nii õpilasfirmade asutajatele kui ka neile, kes alles oma teed otsivad. Programmi jooksul omandatud oskused tulevad kasuks igal erialal.

Lisaküsimuste korral kirjutage: kaisa.hansen@taltech.ee