Gümnasistid Tuleviku linna häkatonile

Gümnasistid on oodatud TalTech ja Ülemiste City korraldatavale Tuleviku linna häkatonile.

Sel sügisel leiab aset kahe Eesti suurima linnaku väljakutsetel põhinev Tuleviku linna häkaton, millest ootame osa võtma ka gümnasiste!

Tegemist on sooviga pakkuda gümnasistidele ja tudengitele ettevõtlikust ja meeskonnatööd pakkuvat kogemusõppet. Häkatonil osalemine annab neile kogemuse, mille käigus nad saavad ise reaalselt meeskondadena ideid välja mõelda, targa linna põnevas valdkonnas kaasa rääkida ja innovatsiooni luua! Kõike seda uudset Google Design Sprint meetodit rakendades.

Kutsume teid ülesse jagama oma kooli kanalites infot häkatoni toimumise kohta ning levitama sõna õpilaste hulgas.

1.  Tuleviku linna häkaton on TalTech ja Ülemiste City koostööprojekt, mis toimub 23.-25. oktoobril 2020, TalTech Mektory Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses. FB event Mektory lehel:  https://www.facebook.com/events/319730239031410/ . Vajadusel viiakse häkatoni toimumine online keskkonda.

2.  Innovatsiooni loovale häkatonile kutsume kokku erinevate ülikoolide ja kõrgkoolide tudengid ning gümnasistid, kes asuvad tiimidena erinevate valdkondade ekspertide ja mentorite juhendamisel välja töötama ja arendama erinevaid tuleviku linna lahendusi.

3.  Silmapaistvad lahendused saavad võimaluse need ka jätkuprogrammides edasi arendada. Häkatoni lõpus valib rahvusvaheline žürii välja 10 ideed, keda ootavad kasvu ja skaleerimise töötoad Soomes ja Riias ning jaanuaris toimuv kiirendiprogramm Eestis.

4.  Auhinnafond väärtusega 15 000€.

Ülemiste City ja TalTech on pannud häkatonile välja 7 põnevat väljakutset, mida meeskonnad ühiselt lahendama asuvad!

RINGMAJANDUS

KOGUKOND

MOBIILSUS

Häkatoni väljakutsete kohta saate täpsemalt lugeda siit

INFO