Haridusfestival

Eesti Vabariigi juubeliaastal kinkisime moodsa õppimise festivalil „iduEDU“ õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele 100 moodsa õppimise töötuba. Edust hoituna kutsume kõiki sügisese koolivaheaja reedel, 25. oktoobril 2019 kell 11-16 Tallinna kesklinna hariduskvartalisse, tänavusele „iduEDU“ festivalile.

Festivali eesmärk on lihtne – see on Tallinna haridusasutuste koos õppimise päev.

Päeva esimene pool on sisustatud eeskätt haridusasutuse juhtidele ja õpetajatele mõeldes, teine pool on suunatud ka õpilastele ja lapsevanematele. Lisaks Tallinna lasteaedade ja koolide esindajatele ootame festivalile ka kaugemalt uudistajaid, et head kogemused leviks üle Eesti.

Tallinna kesklinna hariduskvartalis ehk Tallinna Reaalkoolis, Tallinna Inglise Kolledžis, Tallinna Kesklinna Põhikoolis, Tallinna Keskraamatukogus ja nende vahelisel õuealal pakume töötubasid nii õpetajatele, õpilastele kui ka lastevanematele.

Töötube viivad läbi Tallinna Haridusameti 2019. aasta haridusuuendus-konkursi parimad ning hariduskvartali koolid, samuti eKool, HITSA ja Startup Estonia. Oma panuse annavad ka õpilasfirmad, tutvustades oma tehtut ja innustades olema ettevõtlik. Keskraamatukogus keskendutakse täiskasvanuharidusele ja elukestvale õppimisele. Festivali expo- ehk näitusealal tutvustavad firmad uuenduslikke ja seni pigem tavatuid võimalusi, mida õpetamiselõppimisel võiks kasutada.

Ajakava leiate 26. augustist iduedu.ee veebilehelt ja Facebookist, siis saab hakata ka osalejaks registreerima.

VIDEO