Inseneriteaduse ja Ärinduse õpingud Soomes

15. veebruaril toimub meil Soomes õppimise teemaline veebiseminar HAMK ülikooli viimase aasta tudengitega, kes õpivad inseneriteadust ja ärindust. Veebiseminar toimub inglise keeles. Palume teil jagada teavet gümnaasiumi õpilastega, et nad saaksid Soome ülikoolide ja sealse õppesüsteemi kohta rohkem teada, et seejärel otsustada, kas see valik võiks ka neile sobida:

Kutsume Sind osalema veebiseminaril ” Study Business and Engineering in Finland”, mis toimub 15. veebruaril kell 18:00. Veebiseminar toimub koostöös HAMK ülikooli viimase aasta tudengitega, kes õpivad inseneriteadust ja ärindust, nad räägivad oma põnevast Soomes õppimise kogemusest ja üldisest elust olust.

Euroopas on ideaalne õppida, sest meil on ühine arusaam haridusest ja selle toimimisest. Miks mitte jätkata oma haridus teekonda Soomes. Meil on suurepärane transpordiühendus Helsinkiga, mis tähendab, et kooli ja kodu vahet sõitmine on sama mugav kui Tallinnast Tartusse ülikooli minek.

Soomes saab haridust omandada TASUTA. Õpe on elulähedane ning ülikoolist sirguvad nutikad ja edukad inimesed, kes on tööturul nõutud spetsialistid. Hariduse saab omandada inglise keeles.

Ära jäta kasutamata võimalust alustada seiklust kõige õnnelikumate inimeste, erakordse looduse ja maailma parima hariduse maal! Osale veebiseminaril ja saavuta oma valikus kindlustunne.

Veebiseminaril osalemine on tasuta aga pane ennast kirja: https://forms.gle/YAsfLoYzkCLX8fsX7