Insenerivõistlus Enginaator 11.-12. klassi õpilastele

Sihtgrupiks on 11-12 klassi õpilased, kes hakkavad ülikooli peale mõtlema. Võistlusel edu saavutamiseks on vaja loogilist mõtlemist ja huvi reaalainete vastu. Loodan, et olete huviline ja haarate võimalusest kinni.

Enginaator on üle-eestiline inseneeria ja reaalainete põhine võistlus, mis toimub 27.-30. aprillil Tallinna Tehnikaülikoolis. Üritusest saavad osa võtta kõik entusiastlikud gümnasistid, kutsekooli õpilased ning bakalaureuse kraadi omandavad kuni 25 aastased tudengid, kellele meeldib end proovile panna nuputades vastuseid erinevatele päriselulistele probleemidele.
Huvitavaid ülesandeid pannakse välja järgnevates valdkondades: mehaanika, ehitus, IT ning elektroonika.
Elektroonika ja IT valdkonnas on pakkuda viimased vabad kohad. Kui jäid nendest valdkondadest ilma, registreeri end kindlasti ehitusse või mehaanikasse, kus vabu kohti on rohkem. Registreerimine lõpeb 16. aprillil.

Rohkem informatsiooni Enginaatori kodulehelt ning sotsiaalmeediast
=> https://enginaator.ee/ (Facebook: Enginaator)

Mis on see aasta Enginaatoril teistmoodi, kui eelmisel aastal?
Sellel aastal oleme mehhatroonika valdkonna teinud kaheks erinevaks valdkonnaks (elektroonika ja mehaanika) ning eemaldanud loodus valdkonna. Varasemalt oli suur huvi mehhatroonika vastu ning loodusesse oli keeruline leida võistlejaid, sellest ka muutus.
Kas Enginaatoril süüa ka saab?
Ikka saab! Lahendamise ajal on väljas kohvipausid, ning pakume ka toekamaid toidukordi.
Mis siis kui ma Tallinnas ei ela ning mul ei ole ööbimiskohta?
Lahendamine toimub terve ööpäeva vältel, mis tähendab et magamise ajal kulub aeg nuputamisele, mis on osa Enginaatori kogemusest. Kui juhtub, et saad tiimiga finaali, siis pakume sulle soovi korral tasuta majutust.
Mida ütleksite õpilasele, kes tahaks osaleda, aga ei julge seda teha?
Võisteldakse 4-liikmelistes tiimides, mitmekesi on alati julgem. Enginaator on küll võistlus, kuid sellega kaasneb vahva seltskond ja põnevad vahetegevused ja hea meeleolu. Kui kardad, et puudu jääb teadmistest, siis lubatud on kasutada avatud materjale.)

Teodor Siska
Enginaatori turundusjuht
MTÜ BEST-Estonia
teodor.siska@enginaator.ee
+372 5553 5641