JCI Aastakonverentsist “Kirest sündinud äri” 17-18 septembril veebiülekandena KUMUst

Pöördun Teie poole vabatahtlike organisatsioonist nimega JCI , sest korraldame 17- 18. septembril KUMUs JCI Aastakonverentsi teemal “Kirest sündinud äri” http://ak2021.jci.ee/ . Soovime konverentsiga aidata kõigil leida oma kirg ja sellest omakorda tegevusplaan luua, et alustada oma äri, projekti või mõne muu põneva ettevõtmisega ja sealhulgas tähelepanu juhtida vaimse tervise teemade olulisusele.

Kutsume noori vanuses 15-25 aastat (aga ka vanemaid noori, kel inspiratsiooni vaja) tasuta osa võtma konverentsi veebiülekandest, kus põimitakse  omavahel ettevõtluse ja vaimse tervise teemad üheks teekonnaks, mis koosneb kolmest osast:
  • Inspiratsioon. Alustame konverentsi inspireerivate lugudega. Esinejad: Merili Ginter ettevõtlik noor, kes muutis oma mõttemalle ja saavutas edu ja rahulolu, Chocolala asutaja Kristi Lehtis.
  • Teadmised vaimsest tervisest. Oma ala eksperdid räägivad, kuidas läbipõlemise ohumärke ära tunda või hoopis, kuidas aju enda jaoks kasulikult tööle panna (innovatsioon). Esinejad: Jaan Aru, dr Helena Lass.
  • Teadmised ärist. Siin leitakse kirg ja mõtleme, kuidas enda äri õigesti tööle panna. Esinejad: Roland Tokko aitab kirge leida ja Timo Porval annab nõu veebiärimudelite osas.
  • Praktilised töötoad ärist ja vaimsest tervisest. Siin saab kogeda erinevaid teemasid: alustades aroomiteraapia positiivsetest mõjudest, lõpetades persoonibrändi loomisest ja selle kasudest. Esinejad: dr Helena Lass, Eva Lepik, Kaarel Adamberg, Mari Lipp, Evelin Org ja Olesija Saue.

Rohkem infot: http://ak2021.jci.ee/