Karjäärikonverents 9. klassi õpilastele

Eesti Töötukassa soovib pakkuda õpilastele nõu ja tuge valikute tegemiseks peale 9.klassi lõpetamist. Seepärast korraldame talvisel koolivaheajal, 4.-5. jaanuaril 2023, karjäärikonverentsi, mille eesmärk on tõsta noorte teadlikkust kooli- ja erialavalikutest ning erinevatest võimalustest, mis kooli lõpetamisel laual on.

4. jaanuaril kl 10:00-15:00 on võimalik jälgida konverentsipäeva LIVE-ülekannet Tallinna Karjäärikeskusest või osaleda kohapeal.

Karjäärikonverentsil „VALIKUTE KÜSIMUS“ räägime läbi erinevate ettekannete ja vestlusringide sellest, kuidas valikuid langetada ning mida otsuste tegemisel arvesse võtta.
Jagame julgustust ja inspiratsiooni, et kõik on võimalik, kui vaid eesmärgi nimel tööd teha.
Räägime kandideerimisest läbi noorte endi kogemuste.
Anname nippe, kuidas end pingelisel perioodil hästi tunda ja tasakaalus püsida.
Tutvustame koolivalikuid ja jagame soovitusi vastuvõtukomisjonidelt.
Näitame, kuidas koolivälised tegevused Sind edasi aitavad.
Konverentsi on võimalik ka hiljem järele vaadata.

5. jaanuaril kl 10:00-16:00 on võimalik eelregistreerimisega osaleda individuaalsel karjäärinõustamisel ja sisseastumisvestluse simulatsioonil nii Karjäärikeskuses kohapeal kui e-kanalis MS Teamsi vahendusel ning praktilises töötoas koos digitaalsete eksponaatide kasutusega Karjäärikeskuses.

Ajakava ja registreerimine SIIN
Facebooki event SIIN
PLAKAT

PS! Sarnane konverents toimus oktoobris ka gümnasistidele – ettekannete salvestused leiate SIIT ja need on kõigile õppetöö raames vabaks kasutamiseks.