KUTSE 06.06 kell 15.00 koolitus-arutelule. Kliimaõigus: miks meil tuleb näha kliimamuutuse seost inimõigustega?

Hea kliima- ja keskkonnahuviline noor!

Kutsume Sind osalema kliimaõiguse koolitustesarja esimesele koolitusele “Miks meil tuleb näha kliimamuutuse seost inimõigustega?”. Koolitus toimub virtuaalselt 06. juunil kell 15.00-16.30 ja on mõeldud tudengitele ning õpilastele alates progümnaasiumist. Koolitab Keskkonnaõiguse Keskuse (KÕK) jurist Triin Jäädmaa. Koolitusel arutletakse näiteks, kuidas võib kliimamuutus ohustada meie kõigi inimõigusi ja kas tänased otsused tagavad inimeste elu, tervise ja kodude kaitse muutuva kliima tingimustes. Mõtiskleme ka, milliseid otsuseid on vaja, et inimestel oleksid võrdsed võimalused kogu eluks, sõltumata nende vanusest või sellest, millises maailmanurgas nad on sündinud ja nii mõndagi veel.

Koolitus toimub Zoomis, lingi osalemiseks saadame registreerunuile e-postile hiljemalt toimumise päeval. Koolitusele on vajalik registreeruda siin hiljemalt 3.juunil k.a.

Koolituse-arutelu info leiad ka FBst: https://fb.me/e/1HKVSc94x

Koolitussarja järgmised kaks koolitust toimuvad aasta teises pooles. Koolitused on tasuta. Täpsemalt koolituste kohta leiad KÕKi kodulehelt.

Lisainfo: Triin Jäädmaa, KÕKi jurist, triin@k6k.ee