Kutse BuildIT 2021 konverentsile

Tallinna Tehnikaülikooli Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu korraldatab ürituse BuildIT 2021, mis toimub 13.-14. oktoobril 2021.

BuildIT on ehitusteemaline kahepäevane suursündmus, mille esimesel päeval toimub konverents teemaga “Akustika”. Seal võtavad sõna erinevad oma ala asjatundjad. Teisel päeval toimuvad mitmed põnevad meeskonna võistlused, kus on võimalus panna enda teadmised proovile ja katsetada midagi täiesti uut.

Kutsume osalema ka gümnasiste, et avastada enda jaoks midagi teistsugust või veenduda, et ehitus ja arhitektuur on just see õige eriala valik. Ühtlasi on kahe päeva vältel gümnasistidel hea võimalus tutvuda, mida ülikoolis huvitavat tehakse ja luua juba ka tudengitega tutvusi.
Pakume omalt poolt tasuta ööbimist Tallinnas ja sooja hommiku- ning lõunasööki. Lisaks toimub ka gümnasistidele meelelahutusprogramm, millest saab soovi korral osa võtta.

Ööbimissoovi korral tuleks registreeruda esimesel võimalusel, kuna neid on pakkuda vaid piiratud koguses.
NB! Eelisjärjekorras saavad ööbimisvõimaluse Tallinnast väljastpoolt tulevad gümnasistid.


Üritusele on võimalik registreeruda SIIN
Võistlustega on võimalik lähemalt tutvuda ja registreeruda SIIN

Kogu infot saab jälgida:
Facebook: https://www.facebook.com/events/839548556775932
Koduleht: https://buildit.squarespace.com/

Võimaluse korral palume sündmust ka koolimeedias kajastada ning printida välja ja kooli peale üles panna plakat, mille lisan manusena kaasa.

Kui on küsimusi olen alati valmis vastama
Maris Kortel
BuildIT 2021
Tallinna Tehnikaülikool
maris.kortel@buildit-tallinn.eu