KUTSE konkursile “Kõige aktiivsem Mustamäe klass” osalemiseks

Oleme värske Liikuma Kutsuva Kooli programmi liige!

Varasemalt oleme seda väljakutset teinud oma koolis, tänavu otsustasime kutsuda teid liituma meiega!
Kutsume teid osalema konkursil “Kõige aktiivsem Mustamäe klass”, mille raames valime välja ajavahemikul 20. märtsist 16. aprillini pikima distantsi kilomeetrites läbinud klassi.

Eesmärk: motiveerida õpilasi rohkem liikuma ja välja valida parim liikleja-klass.
Ajavahemik: 20.03.-16.04.2023
Temaatilised nädalad:
Ürituse mitmekesistamiseks otsustati igale nädalale oma teema paika panna, mis on pigem motivatsiooniks, mitte kohustuslikud. Nagunii igasugune tegevus läheb arvesse!

20. märtsist 26. märtsini – “Jalgsi kooli ja koju”. Soovitame hommikul kodust varem lahkuda, planeerida oma aega nii, et jõuaks õigeks ajaks tundi! Kindlasti on vaja jälgida liikluseeskirju, olge ülekäiguradadel ettevaatlikud! Klassijuhataja saadab andmed 27. märtsil kella 11.00-ni.

27. märtsist 2. aprillini – “Ma ei sõida liftiga!”. Selleks, et jalad oleksid ilusad ja tugevad, pole vaja isegi treeningvahendeid, trepist üles kõndimine on väga kasulik! Klassijuhataja saadab andmed 3. aprillil kella 11.00-ni.

3. aprillist 9. aprillini – “Mustamäe giid”. Sel nädalal kutsume külastama vähemalt ühte vaatamisväärsust Mustamäe piirkonnas. Ja kui külastad iga päev ühte, siis nädala lõpus saad luua oma Mustamäe tuuri! Klassijuhataja saadab andmed 10. aprillil kella 11.00-ni.

10. aprillist 16. aprillini – “Rattaga kooli ja koju”. Kui ilm lubab, soovitame auto asemel kasutada sõiduvahendina jalgratast. Jalgrattaga sõites saate kasu oma tervisele ja ei kahjusta keskkonda! Klassijuhataja saadab andmed 17. aprillil kella 11.00-ni.

Sihtrühm: klassijuhataja koos oma klassi õpilastega.
Andmete kogumine ja esitamine: Konkursi iga nädala alguses kogub klassijuhataja andmed ja saadab ürituse korraldajale, mis kajastavad kogu klassi möödunud nädala aktiivsust. On vaja esitama kogu klassi koondandmed, kasutades vormi https://forms.gle/hctAGL8eLnnx9u696
Konkursi raames kogub klassijuhataja kilomeetreid endale sobivas kohas ja ajal. Võistlus toimub aususe põhimõttel, klassijuhataja garanteerib, et kõik esitatud andmed on õiged ja on valmis esitama korraldajale tõendavad dokumendid.

Soovituslikud rakendused kilomeetrite lugemiseks:
Accupedo
Tasuta, kuid on tasulisi lisatasu funktsioone
Seadmed: iPhone, Android
Fitbit
Tasuta, kuid on tasulisi lisatasu funktsioone
Seadmed: iPhone, Android
MyFitnessPal
Tasuta, kuid on tasulisi lisatasu funktsioone
Seadmed: iPhone, Android
MapMyWalk
Tasuta, kuid on tasulisi lisatasu funktsioone
Seadmed: iPhone, Android
Google Fit
Tasuta
Seadmed: iPhone, Android
Pacer
Tasuta, kuid on tasulisi lisatasu funktsioone
Seadmed: iPhone, Android

Autasustamine: Võitjad selguvad hiljemalt 21.04.2023.
PS Oma osalemisega annab konkursist osavõtja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumile õiguse konkursi osalejate ja võitjate nimesid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi sotsiaalmeedias ja veebilehel kajastada.
Lisainfo: Julia Stantšik, huvijuht@mreal.ee