Kutse moodsa õppimise festivalile iduEDU 2020

Palun märkige kalendrisse koolivaheaja teisipäev 20. oktoober, sest siis toimub juba kolmandat aastat järjest Tallinna moodsa õppimise festival iduEDU.

Terve festivalipäeva jooksul saab ammutada põnevaid ideid haridusuuendustest, uutmoodi õppimisest ja digiajastu võimalustest õppe toetamisel. Tänavu „Eestimaa õpib ja tänab“ konkursil Aasta Haridusteo nominendiks valitud iduEDU festival toimub seekord veebi vahendusel, mis võimaldab osalejatel nii Eestist kui välismaalt mugavalt ja järjestikku osa saada ettekannetest, töötubadest, 3-minuti videotest ja ekspertide debattidest.

Peaettekandega esinevad Tallinna Ülikooli professor Eve Eisenschmidt ja Helsingi Ülikooli teadur Raisa Ahtiainen ning debatte juhib Henrik Roonemaa.

Toimub üle 50 virtuaalse töötoa nii eesti kui vene keeles, nii lasteaia-, kooli-, täiskasvanu- kui huvihariduse teemal. Päeva ilmestab üllatusesineja.

Festivali kava on leitav iduEDU veebilehel ja Facebookis ning nüüdsest on avatud ka registreerimisvorm. Registreerida tasub, sest esimesele kümnele registreerujale on Tallinna Haridusamet välja pannud auhinna ning registreerunud osalejad saavad peale festivali kõikide ettekannete ja töötubade salvestused.