Kutse noorte liidrite suvelaagrisse

Selle aasta aprillis korraldasime koostöös teadus- ja haridusministeeriumiga ideemaratoni “Hack the Crisis: Youth”, milles osalesid sajad koolilapsed. Maratoni jooksul pakuti välja erinevaid lahendusi, mida kasutatakse COVID-19 puhangu tagajärgede leevendamiseks. Soovime, et noorte häält ja ideid kuuldaks ka pärast kriisi ja selleks korraldame õpilastele ka suvel erinevaid üritusi.

Esimene „Youth Leaders“ üritus toimub 25. juunist 8. juulini, kus 17-25-aastastele noortele õpetatakse juhiks olemise oskusi läbi selle, et nad korraldavad kriisiga toimetulekuks mõeldud veebipõhiseid ja füüsilisi üritusi.

Teine üritus „Youth Effect“ toimub 12. – 26. augustini, kus 12–16-aastased noored loovad erinevaid rakendusi ja veebilehti, teevad filme ja teatrietendusi, kus samuti lahendatakse kriisi tagajärgi.

Kõik info on siin:

Esimene üritus:

“Tere!

Kas tahad õppida mõtlema kastist välja?
Kas tahad mõista, mida tähendab just Sinu idee elluviimine?
Kas tahad anda oma panuse võitluses koroonaviirusega?

Liituge meiega 25. juunist 8. juulini kahenädalases laagris Youth Leaders. Projekti käigus saad kõik vajalikud oskused, et olla edukas juht digitaalses tulevikus. Mistahes karjääriredel näib sulle varsti eskalaatorina. Saad väärtusliku kogemuse meeskonnaga töötamises, projektide korraldamises ja läbiviimises. Kõik üritused, algatused, loomingulised ja tehnilised projektid on suunatud kriisi tagajärgede likvideerimisele ning kümme parimat osalejat saavad stipendiumi augustis toimuva suursündmuse korraldamiseks.

Nii saab see olema: https://www.youtube.com/watch?v=46wvl8SL7hE

Programmi keel: vene, eesti, inglise
Vanus: 17+ aastat
Hind: kuni 14. juunini – 25 eurot, alates 15. juunist – 45 eurot.
Raha läheb osalejatele mõeldud lahedateks kingitusteks.
Asukoht: online, 1 kohtumine Narvas
Registreerimine: https://bit.ly/golead2020 ”

Teine üritus:

“Tere!

Kas tahad veeta laheda suve oma sõpradega?
Kas tahad õppida, kuidas luua äppe, veebilehti ja saada populaarseks YouTube’is, TikTokis ja Instagramis?
Kas tahad anda oma panuse võitluses koroonaviirusega?

Liituge meiega 12.-26. augustini kahe nädala jooksul laagris Youth Effect. Projekti ajal tegeled koos sõpradega oma lahe projektiga, mille tulemuseks võib olla äpp, film, veebisait, konto sotsiaalvõrgustikus või väike teatrietendus. Kõik projektid on suunatud kriisiga võitlemisele. Laagri lõpus saate oma loomingut tutvustada investoritele (jaa-jaa, päris investoritele) ja võistelda rahalise auhinna nimel.

Nii saab see olema: https://www.youtube.com/watch?v=46wvl8SL7hE

Programmi keel: vene, eesti, inglise
Vanus: 12 – 16 aastat vana
Hind: kuni 24. juunini – 25 eurot, alates 25. juunist – 45 eurot.
Raha läheb osalejatele mõeldud lahedateks kingitusteks.
Asukoht: online, 1 kohtumine Narvas, 1 kohtumine Tallinnas
Registreerimine: https://bit.ly/effect2020