Inspireeriv KÕRGHARIDUSPÄEV

Kutsume gümnasiste inspireerivale kõrghariduspäevale „Õpi Tartus!“, mis toimub 9. jaanuaril 2020 kell 9–15 Tallinnas Kultuurikatlas.

Gümnasistidel seisab ees keeruline otsus, kus ja mida edasi õppida. Et kaalukate tulevikuotsuste langetamist lihtsustada, korraldavad viis Tartu kõrgkooli 9. jaanuaril Tallinnas taas ühise kõrghariduspäeva, kus gümnasistidel on võimalus saada kõrgkoolide esindajatelt ja üliõpilastelt oma küsimustele vastuseid paljude erialade kohta.

Kõrghariduspäeva keskmes on konverents, kus jagavad kogemusi ja inspireerivaid lugusid oma valdkonna spetsialistid. Põnevate ettekannetega esinevad kliiniline psühholoog Katri-Evelin Kalaus, RMK juhatuse esimees Aigar Kallas, Lennuliiklusteeninduse AS-i juht Taavi-Martin Enno, Vahipataljoni ülem Margot Künnapuu, Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi õpetaja Eerik Säre ning füsioterapeut Taavi Metsma.

Tudengite aruteluringis mõtisklevad viie Tartu kõrgkooli esmakursuslased õige eriala valimise üle ja räägivad oma kogemusest kõrgkooli astumisel. Lisaks põnevatele ettekannetele on võimalus osa võtta erialade kiirkohtingust, kus saab teha lühitutvust paljude Tartu Ülikooli ja Eesti Maaülikooli erialadega.

Päeva jooksul on avatud üle 25 töötoa, kus võib tutvuda väga mitmekesiste teemadega, alates ämmaemanda tööst ning lõpetades lennufirma juhtimise või supertoiduga.

Kõrghariduspäeva juhib noor ja andekas näitleja Kristjan Lüüs ning ürituse lõpetab Daniel Levi akustiline kontsert.

Palume üritusele kindlasti registreeruda, sest töötubades on kohtade arv piiratud.

Üritus on tasuta ja registreerimine kestab kuni kohtade täitumiseni.

Rohkem teavet on meie veebilehel ja Facebooki lehel. Ürituse pressiteade on leitav siit.

Kõrghariduspäeval „Õpi Tartus!“ on esindatud Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Kaitseväe Akadeemia, Eesti Lennuakadeemia ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool.