Kutsume lapsi suvelaagrisesse

Silma Õpikoda pakub lastele võimalust suve põnevamaks muutmiseks. Korraldame sellel suvel 10 erineva programmiga laagrit, mille käigus õpivad noored Eestimaa loodust tundma. Palume õpetajate abi, et meie info jõuaks lastevanemateni.

Meie laagrid toimuvad väikestes gruppides (ca 20 last), looduskaunis ja turvalises keskkonnas. Asume vaikses ja rahulikus Saunja külas, keset Silma looduskaitseala. Neis osalemine annab lastele võimaluse olla nutivahenditest eemal ning saada juurde uusi sõpru.

Laagrite jooksul veedame võimalikult palju aega värskes õhus. Laagri päevase osa sisustame erinevate praktiliste töödega (nt putukate püüdmine, lindude vaatlemine, taimede kogumine jne). Õhtuse poole sisustavad matkad ja laagrimängud. Meil on väike koduloomapark, kus lastel on võimalik tavalisemate koduloomadega tutvust teha. Igas laagris veedame ühe öö telkidega metsas.

Selle suve eriprogramm on zooloogialaager, mille käigus osalevad lapsed ka lindude rõngastamises. 6.-10. augustil toimuvasse vahetusse on veel mõned vabad kohad. Juuni keskel (13.-17. juunil) toimub keelekümbluslaager, kus kohtuvad eesti ja vene noored. Nende ja teiste laagritega saate lähemalt tutvuda siin.