Laager noortele l Shokkin Kamp

Tere!
Minu nimi on Edith-Jane Veri. Olen MTÜ-st Shokkin Group Estonia noorteprojektide organisatiooni meeskonnast. Asume Tallinnas ja korraldame erinevaid projekte ja tegevusi kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil, et motiveerida ja inspireerida noori aktiivselt ühiskonnas tegutsema.

“SHOKKIN KAMP” laagrid
22.-23. oktoobril toimub üritus seeriast ‘’Shokkin Kamp’’, s.o noortele suunatud üritus, kus saame kokku ja viime mitteametliku õppe vormis läbi erinevaid töötubasid ja õppessioone.  Seekord plaanime muuhulgas läbi viia meeskonnatööd arendavaid tegevusi ning julgustame veetma vaba aega sõbralikus ja avatud keskkonnas.

Sama projekti raames toimusid meie korraldatud esimesed 5 laagrit 2019. aastal, mille teemadeks olid noorte tööturg, ettevõtlus, sotsiaalne innovatsioon ja kaasamine, keskkond ja taaskasutus, vaimne hügieen ja eneseareng. Rohkem infot toimunud laagritest meie veebilehel.

Sellel aastal korraldame samuti kokku viis laagrit; projekt kestab maikuust detsembrini ja toimub Euroopa Solidaarsuskorpuse raames järgmistel teemadel: Karjäärivalik, Kunst ja Käsitöö, Tants ja Muusika, Enesereklaam ja Sotsiaalmeedia, Teater ja Improvisatsioon.

Laager oktoobris

Laagri teemaks, mis toimub 22.-23. oktoobril, on Enesereklaam ja Sotsiaalmeedia, kus õpime debateerime sotsiaalmeedia väärtuse ja mõju üle, arendame oma kriitilist mõtlemist ja
tugevdame küberturvalisuse oskusi, avastame kasulikke tööriistu oma blogi ja enesekuvandi

loomiseks mitteametliku õppe vormis (mängud, rühmatöö, esitlused).
Laager toimub Vihasoo noortelaagris. Ootame osalema 14-19. aastaseid noori, kes tahavad teada saada, mis õieti on mitteakadeemiline õpe või soovivad niisama toredalt aega veeta, samal ajal uute teemade kohta õppides, uusi inimesi kohates ja inglise keelt harjutades. Laagri töökeeleks on inglise keel, aga juhendajad räägivad ka eesti ja vene keelt.

Osalustasu inimestele, kes ei ole meie organisatsiooni liikmed, on 15 eurot ning sisaldab kõiki toidukordi, ööbimist ja töötubade materjale. Manusesse on lisatud ka infokirjad laagri kohta.
INFOKIRI